NATO
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Děkuji za dotaz. Všechno jde, jen chtít. Klidně se bez nouzového stavu obejdeme, když lidi budou zodpovědní a budou dodržovat jen banální 3R-roušky, rozestupy a mytí rukou. Jenže to bychom nemohli byt v Čechách.
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
O skutečných cílech a (ne)soupeření nově vznikajících předvolebních bloků...
Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Víte, v zásadě jde o dva možné přístupy k boji s pandemií. Jde o centrální přístup pomocí nouzového stavu, nebo decentralizovaný přístup na úrovni krajů, kdy se vyhlašuje stav nebezpečí. Hejtmani tak budou muset na svém území přijímat a řídit se svým krizovým týmem pandemická o
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu
Rozhodnutí Ústavního soudu považuji za zpolitizovaná a tudíž za překračující pravomoci Ústavního soudu. Navíc jeho načasování jednoznačně naší zemi škodí, protože destabilizuje politickou situaci. Poslanci, před které byl takto narychlo před volbami postaven úkol přijmout nový volební zákon, budou sami rozhodovat ve střetu zájmu. Tato hloupá
Projev na 83. schůzi Poslanecké sněmovny 11. února 2021 k návrhu na vyslovení souhlasu Poslanecké sněmovny s prodloužením doby nouzového stavu