Dobrý den.
Kritika, co kdyby jste použil při vyjadřování, jiná slova. ČJ jich má v zásobě více a nedají se zneužít.
Kritika, co kdyby jste použil při vyjadřování, jiná slova. ČJ jich má v zásobě více a nedají se zneužít.
Komentář na facebookovém profilu k řešením krize.
Komentář na facebookovém profilu k brněnské kauze.
Komentář na facebookovém profilu k vyvěšení plakátu na budově Ministerstva vnitra.
Komentář na facebookovém profilu ke zdražování.
Dobrý den, jsem přesvědčen, že v případě nepřijetí novely zákona VTS by ceny byly ještě o 20-30% vyšší.
Komentář na facebookovém profilu k Rusku.
Komentář na facebookovém profilu k předraženým energiím.
České předsednictví pořádá v Praze 21. a 22. listopadu odbornou konferenci na téma očkování
Koncem září tohoto roku se Italové v předčasných volbách vyslovili pro nové politické zastoupení, neboť většina z nich nebyla spokojena s politikou EU, konkrétně s její imigrační politikou, kterou prosazovala do té doby působící vláda premiéra Draghi
Již na konci října byla zahájena stavba Lůžkového hospice v Havlíčkově Brodě, jenž poslouží pro péči o těžce nebo nevyléčitelně nemocné v terminálním stádiu.
Komentář na facebookovém profilu k prezidentským kandidátům.
Komentář na facebookovém profilu k hromadnému nakupování v Polsku.
Ministerstvo životního prostředí spouští Novou zelenou úsporám Light. Nejzranitelnějším domácnostem pomůže snížit účty za energie
Vyvěšení plakátu s Putinem a s naší a ukrajinskou vlajkou hodnotím jako mrhání stáními penězi. Proto jsem podal tři dotazy na Ministerstvo vnitra. Ředitel kabinetu ministra Lukáš Hendrych mi musel odpovědět.
Celá EU se opět sešla v Praze
Podpora Jaroslavu Baštovi v prezidentské kandidatuře na facebookovém profilu.
Po roce a půl se sešla Rada vlády pro koordinaci boje s korupcí. Svolal ji nový předseda, ministr Michal Šalomoun