Fakt může EU zvýšit daň z nemovitosti?
To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?
To už ani určení výše daní není v kompetenci jednotlivých států? A kdo s tím zvýšením přišel? Často se říká EU, ale musí za tím být přeci nějací konkrétní lidi. Zajímá mě kdo, z jakých zemí? Je to i někdo z ČR?
Pane Turku, jak je možné, že jsou za vašeho vedení vymezovány akcelerační zóny pro větrníky v rozporu s doporučením EU -...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k nové definici znásilnění.
Jsou mnozí čeští novináři a mnozí čeští politici, kupříkladu Petr Fiala, Martin Kupka, Ivan Pilip, Marek Výborný a řada dalších, idioti?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Kateřiny Daczické do hnutí Naše Česko.
Neměl by se změnit zákon, aby projednávání zákonů v legislativní nouzi nemohlo být zneužíváno? Přijde mi, že je nebezpeč...
Neměl by se změnit zákon, aby projednávání zákonů v legislativní nouzi nemohlo být zneužíváno? Přijde mi, že je nebezpeč...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně.
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?