Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?
Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana
21
Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana
Dnes definitivně padlo rozhodnutí dopravních odborů, že se v pondělí uskuteční celostátní stávka v dopravě. Tato stávka je však výjimečná nejen svým rozsahem, ale zejména svými příčinami a účelem.
Vzpomínáte si na dobu kdy pravicová vláda začala zavádět regulační poplatky ve zdravotnictví?
Je věcí jednání stomatologa a zdravotní pojišťovny o ceně práce zubního lékaře. Pokud by to bylo jak říkáte, tak by cena práce zubaře byla 1500 Kč na hodinu. Práce špičkového chirurga je přitom honorována podle seznamu výkonů na 500 Kč/hod. Tudíž nevím, oč někdo opírá svoji představu, že by zubař měl brát 3x víc než špičkový chirurg.
8.6.2011.Evropský parlament souhlasí s přijetím Bulharska a Rumunska do tzv. schengenského prostoru bez vnitřních hraničních kontrol. Podle poslanců splnily obě země podmínky pro vstup do schengenského systému.
Pane premiére, bohužel jste dospěli svým jednáním až ke stávce. Necítíte trochu viny za ten stav ?To, že logické vyústění situace je stávka je do značné míry i záležitost vlády a diskuse nad reformami.
Pod tlakem novinářských dotazů jsem se rozhodla zveřejnit pravý stav svého soukromí. S Vítem Bártou už nám vztah neklape. A titul ThDr. jsem získala podvodně a nepoctivě, neboť má práce je plagiát bez vědeckého přínosu.
Dobrý den, konzultovali jste návrh zákona o Šumavě s jihočeským krajem, např?
Vážená Johano, boj teprve začal. Máme nové stránky www.onlyonetime.cz kde naleznete vše podstatné. Bohužel budeme muset čekat na pravidla z EU na to jak udělat občanskou iniciativu. Vypadá to, že celou frontu, tzn. petice v celé Evropě budeme možno spustit tak v červnu příštího roku.
Odstoupení od reforem nepřipadá v úvahu, o dílčích změnách s odbory jednáme a jednat chceme.
Pane Kalousku není možné, že protistrana už s návrhy přišla a koalice je nechtěla poslouchat a odmítla je a tak nic jiného nezbývá než stávka?
Podporujete pondělní stávku?
Díky za dotaz, i když by měl spíš směřovat na Ministerstvo financí, které drží státní balík akcií v ČEZ. V každém případě podle informací z Ministerstva financí letos stát jako majoritní vlastník společnosti obdrží zhruba 18,8 miliardy korun. Celkem ČEZ na dividendách vyplatí téměř 26,9 miliardy Kč.
Děkuji za dotaz, trh s elektřinou je v rámci regionu propojený. Cenu silové elektřiny tak určuje mezinárodní trh. A pokud na základě rozhodnutí Německa klesne nabídka a poptávka zůstane stejná, zákonitě by to znamenalo zvýšení ceny elektřiny v celém regionu.Premiér Nečas před nedávnem na tento fakt upozornil. Předběžný odhad, že by cena elektřin
Němci, včetně sudetských Nemců, se nesčíslněkrát omluvili za utrpení spáchané 2.světovou válkou. Myslím, že by nám Čechům neměl dělat problém omluvit se za utrpení spáchané během poválečného odsunu, i když všichni víme, že odsun byl proveden na základě rozhodnutí velmocí z Postupimi. Je 66 let po válce a po odsunu. Ani jedno ani druhé nep
Pane Bendo, poplatky jsou jasné nesystémové opatření, v čem byste spatřoval především reformu zdravotnictví?
Paní poslankyně, je vidět, že jste opravdu pracovitá, nápad s lobbingem není nezajímavý, ale pro většinu lidí je lobbing neslušné slovo, které zavání téměř mafiánstvím. Kde všude mají uzákoněný lobbing a lobbisté jsou legální?
Paní poslankyně, jaká hlavní nesystémová opatření podle Vás reforma obsahuje ? díky eliška
Pane poslanče, teď prý někteří političktí vězni nechtějí peníze za odškodnění, proč?