Poslední příspěvky z profilů

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
PhDr. Josef Skála, CSc.
Plichta
Občan Plichta má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Hnidopich
Občan Hnidopich má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Tomáš Macura
Ing. Antonín Seďa
Ing. Jiří Milek
Radek Rozvoral
JUDr. Ing. Karel Nedbálek, PhD., MBA

Velký Pátek

Výuka pletení tatarů na ZŠ v Bystřice pod Host 28. 3. 2018 Netradiční dopoledne prožily 28.3. 2018 děti ZŠ Bystřice pod Hostýnem, Pod Dubíčkem Projektový den s názvem Velikonoční den a pletení tatarů s Karly Nedbálkový

Strach
Občan Strach má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Jana Černochová
Bc. Roman Onderka, MBA
Bc. Roman Onderka, MBA odpověděl na dotaz

Zastupitelská demokracie ?

Ano jsem přesvědčen o tom, že politický systém ČR je založen na zastupitelské demokracii. V zastupitelské (nepřímé - reprezentativní) demokracii volí občané své zástupce, kteří za ně rozhodují na úrovni obce, kraje a státu. Nejbližší příležitost si to ověřit, budete mít na podzim letošního roku v komunálních volbách. Pokud se ptáte přímo

Ing. Miloš Zeman
Ing. Karla Šlechtová
JUDr. Bohumil Šimek
Ing. Markéta Pekarová Adamová
Ivo Valenta
Ing. Martin Jiránek
Ing. Martin Jiránek vložil nový článek

GDPR - k panice není důvod

Datum účinnosti nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) se blíží. A také rostou obavy mnoha firem a živnostníků. Pirátský poslanec Martin Jiránek, místopředseda sněmovního Hospodářského výboru, však říká, že k panice není důvod.

Pamir
Občan Pamir má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Barbora Ingerová
Občan Barbora Ingerová má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Soňa Jirásková
Občan Soňa Jirásková má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz