Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?
Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?
21
Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?
Mám pro Vás skvělou zprávu! Určitě Vám to zlepší den, ať už jste řidič nebo bydlíte v Pardubickém kraji.
Evropská kvalita života pro všechny. Koalice STAN, regionálních hnutí a TOP 09 představila priority pro eurovolby.
Komentář pirátského poslance Lukáše Bartoně k zákazu mobilních telefonů na základní škole v Boskovicích na Blanensku
Je to jen pár dnů od chvíle, kdy scházely pouze tři hlasy k tomu, aby v Poslanecké sněmovně prošla senátní verze novely autorského zákona.
Petříček chce být místopředsedou ČSSD, jinak pouvažuje o odchodu z ministerské židle.
Diskuse nad novelou Vojenského zpravodajství je vždy ve dvou rovinách. Na té odborné, kdy je snahou zvýšit pravomoci k obraně země. A na té liberální, kdy existuje obava o zneužití těchto pravomocí.
Dnes jsem četl článek kde píšete ,že cílíte na studenty ,že jsou naše budoucnost a hned v druhém článku jsem četl ,že ch...
Dobrý den,Babišova vláda nastoupila v době konjunktury, ekonomického růstu, kdy může hojně zvyšovat důchody a mzdy ve veřejném sektoru, kdy může slibovat a rozhazovat peníze. To je asi to nejpodstatnější. Zároveň je třeba vidět, že marketing hnutí ANO a jeho politika je velmi pružná a sliby se slibují a mění ze dne na den. Je zjevné, že za do
Dobrý den,každý zásah do informačních kanálu je na velké zvažování a každý máme hranici toho, co je a co není přípustné, nastavenu jinak. Těžko lze zakazovat servery, které jsou navíc třeba zahraniční. Osobně zastávám názor, že je třeba jednoznačně zasáhnout, pokud někdo šíří nezákonný obsah. Proti dezinformacím lze pak ale bojovat i jinak, a
Dobrý den,riziko používání mobilních telefonů této značky je samozřejmě nižší, než to, že mobilní sítě jako takové fungují na jejích technologiích. Jak velké toto riziko je, to ukáže čas, ale samozřejmě obecně platí, že výrobce technologie má možnost určit, jak se s informacemi, které přes ni procházejí, může a nemůže dále nakládat. Nemám dův
Dobrý denvyrovnání s církvemi bylo dle mého názoru přiměřené a ve výši, která je daleko nižší než částky, jež zaznívaly v minulosti. Hodnota vyplácených peněz byla určena na základě majetku, který není možné vydat. Samozřejmě, jeho hodnota je v průběhu času různá a každý na ni může mít svůj názor. Bylo proto hledáno nějaké kompromisní řešení.
Dobrý den,souhlasím s Vámi, přidělování dotací by samozřejmě mělo fungovat dle daných pravidel a pakliže někdo podvádí, měly by to příslušné kontrolní orgány odhalit a viník by měl být potrestán. To platí bez rozdílu, ať jde o pana Mynáře nebo kohokoliv dalšího. Předpokládám, že příslušné orgány se touto kauzou budou zabývat a že vše případně
Šmelináři zavětřili příležitost a chtějí urvat další kus sousta.
Pane místopředsedo nad kolika Petříčkovými excesy je ještě KSČM ochotna přivírat oči? Nemáte třeba pocit že si zahráváte...
Koalice STAN, regionálních hnutí a TOP 09 představila priority pro eurovolby
Jednání 18. února bylo zahájeno za přítomnosti 58 zastupitelů. Po procedurálních otázkách bylo diskutováno o programu. Návrh hejtmanky bylo stáhnout dotaci na Stavbu roku, návrh na sloučení školy Liblice a Kolín.
Klub KSČM vnímá za nejzásadnější body programu 17. zastupitelstva Středočeského kraje různé formy finanční pomoci malým obcím dovybudovat základní infrastrukturu, oblast zdravotnictví ve školství téma slučování škol.
Na posledním jednání Výboru pro obranu PS PČR byl ministrem obrany Mgr. Lubomírem Metnarem členům výboru předán v tištěné verzi Návrh zákona (NZ) o Vojenském zpravodajství (VZ).