Jak byste zranitelnost definovala vy?
Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.
Koho je podle vás třeba chránit a komu pomoci? Bohužel realita je dnes taková, že ti, co pomoc od státu opravdu potřebují, se jí buď nedočkají vůbec nebo je hodně mizivá a naopak.
Dobrý den, tak trochu jsem čekal, kdo jako první nahodí takové hausenumero. Přijde mi, že si snad spletli volební potenciál, který bývá vyšší, a realitu. Když se podíváte na 3 další agentury, jsou preference dvojkoalice lehce nad 20%. K otázce budoucích koalic nechci nic předjímat, rád bych se opíral o tradiční partnery jako třeba KDU, s
Vážený pane premiére, bude z důvodu absence sociální inteligence, která byla důvodem odvolání pana Prymuly, odvolán i pa...
Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) spolupracuje s kraji, městy a obcemi při vyřizování covid dotací. Samosprávy tak pomáhají státu například s administrací třetí výzvy z programu COVID – Nájemné.
Výsledky nedělních zemských voleb, které proběhly v Bádensku-Württembersku a Porýní-Falci, německá média okomentovala slovy, že byly černým dnem pro Křesťanskodemokratickou unii (CDU) dosluhující kancléřky Angely Merkelové.
Takže nulové zadlužení vlády EU mohu chápat tak, že EU nám pujčuje naše peníze a my jim pak platíme úrok?
Centrum odborného vzdělávání vznikne i na Střední škole v Semilech.
Komentář na facebookovém profilu k případu upálení pana Václava.
Praha systém kontribucí potřebuje, je potřeba ale rozptýlit především právní obavy a zabránit skokovému zdražení bytů.
Doba k naplnění časového ultimátu člena vlády Lubomíra Metnara na jeho rezignaci v čele resortu ministerstva obrany se krátí.
Ústavně právní výbor Poslanecké sněmovny dnes schválil návrhy úprav volebního zákona, které prosazoval Marek Benda z ODS.
Projev na 7. schůzi Senátu dne 17. března 2021 ke změně zákona o soudech, soudcích, přísedících a státní správě soudů.
Projev na 7. schůzi Senátu dne 17. března 2021 ke změně zákona o soudech, soudcích, přísedících a státní správě soudů.
Projev na 7. schůzi Senátu dne 17. března 2021 ke změně zákona o trestním řízení, o Probační a mediační, o zřízení ministerstev a o sociálně-právní ochraně dětí.