Poslední příspěvky z profilů

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

Ondráček

 Nebojím. Nic jsem neudělal. Necítím vinu. Dostanu rok podmínku max. Ale jako ve stropu. Pak ještě pojedme dohrávky, já vždycky všechno vím jak bude. Ale nepodmíněný trest nedostau. Vím to. Mám zkušenosti. Je nepodstatné, že se kriminalisté musí tak trochu podrobit dikátu. V klidu mě odstíhají, státní zástupce jim to vrátí, předělají to, nakon

Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

Pane starosto nejste schizofrenik ?

 Byl jsem poměrně detailně soudně psychiatricky zkoumán. Nedávno. Výsledky četli u soudu. Nebyl byste jako diagnosti sám se sebou spokojen. Čtenáři P" jsou vesměs hloupí tvorové, jinak také krátkozrací, naivní, svázaní předsudky a dogmaty, vcelu politováníhodná sorta. Že nedokážete pochopit, o co mi jde, mi přiadá logické, sorry, nebudu rozvád

Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

jen jestli trochu taky nelžete ...

 Dobrý den,nemám to zapotřebí, ale v případě pana Ondráčka to, stranou obvinění mé osoby, není na škodu. Vše, co jsem o něm napsal v tom dopise, stejně jako o komunistech, je pravda. Hezký večer

Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

JSTE JAKO "NEVZHLEDNÁ VÝLOHA ODS"

 Dobrý, ODS určitě nic, Mě také ne. Pokud se netýkají soudruha doktora práv a lžidokotora pedagogiky Ondráčka, tak je to zbytečné a rád bych se v tomto ohledu změnil. Děkuji za informace a projevený zájem. PN

Pavel Novotný
Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

Dobrý den,

 Dobrý den, Petr Konečný je kamarád, v úterý jdeme na oběd, hned mu řeknu, jak jsem byl kvůli jeho (oprávněné) poznámce interpelován na PL. Musím vás zklamat, podrazil jsem jej sice strašně, ale svatý grál hledáte na špatném místě, vy Koumáku:-) Šlo o šoubyznys, žádná politika:-) Na poslední chvíli jsem vzal lepší nabídku, když jsem

Mgr. Jiří Kobza
Mgr. Jiří Kobza odpověděl na dotaz

Povinnost strpění migrantů bez uděleného azylu a to včetně zločinců

 Dobrý den,děkuji za dotaz. Jakékoliv nařízení a direktivy ze strany EU , která mají za cíl vnuceně "přesídlit" imigranty do stř.Evropy jsou pro nás nepřijatelná. Rovněž jsou pro nás nepřijatelná opatření, zabraňující repatriací trestně stíhaných imigrantů za zločin, které spáchali. Režim strpění, tento výmysl EU, dosud není součástí našeho pr

Ing. Radovan Vích
Ing. Radovan Vích odpověděl na dotaz

Strpění cizinců

Dobrý den a děkuji za dotaz.Není tomu zcela tak, jak uvádí pan Hamáček. Jsem pro zpřísnění azylového zákona, ale je pro mě zcela nepřijatelné, aby zločinec, který nemá právo na azyl, či ho pozbyl, stále užíval ochrany našeho státu. Problém je v té části zákona, který implementuje nepřijatelné rozhodnutí soudního dvora EU, že migranty-zločince

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Byla či nebyla?

 Souhlasím a také jsem nikdy netvrdil, že ČSSD není spoluodpovědná za exekuční excesy. Nicméně jsem reagoval na útok vůči ČSSD. Není pravdou, že exekuční mafie něco dělala se souhlasem sociální demokracie. Nevím zda si to pamatujete, ale v minulosti byly legislativní pokusy, jak "umravnit" exekutory. Úspěšné byly až za vlády Bohuslava Sobotky

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Nezaplacený dluh advokátovi ČSSD popírá

 Děkuji za dotaz, ale v úvodu bych se chtěl ohradit vůči tvrzení, že ČSSD někoho připravila zákonem o exekucích o život. To je lež. Předně exekuce měly původně řešit (a také vyřešily) druhotnou platební neschopnost podniků. To, že se pak exekuční mafie utrhla ze řetězu, tak to nebylo chybou ČSSD, ale celé politické reprezentace. Ta měla zasáhn

RNDr. Miloš Vystrčil
RNDr. Miloš Vystrčil odpověděl na dotaz

Starosta Novotný,kolega senátora-doplnění.

Dobrý den.Ještě jednou. O tom, kdo se stane členem ODS rozhodují lidé z ODS z místa, kde člověk žádá o přijetí. Nikoliv tedy předseda, místopředseda a další orgány na úrovni centra, regionu, oblasti. Obdobně je to s vyloučením.ODS opustit tedy nehodlám. Co se týká veřejných protestů, své říkám tam, kde to považuji za potřebné

Leo Luzar
Leo Luzar odpověděl na dotaz

Kauza OKD promlčena ?

 Dobrý den, již na začátku šetření bylo zřejmé, že argument promlčení zazní. Komise přijala rozhodnutí popsat celou kauzu padni komu padni i s případnou trestněprávní odpovědností. Promlčení žalovaných skutků je již věcí vyšetřovatelů, protože mohlo dojít k přerušení běhu promlčecí doby. Není ale v silách komise toto zjišťovat. Občané ČR si za

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Dobrý den,

 Děkuji za dotaz, ale ten by měl být směrován panu velvyslanci USA nebo přímo panu prezidentovi Donaldu Trumpovi. Zahraniční politika USA je obecně ovládána národními zájmy této země a všichni víme, že jsou to zejména zájmy ekonomické. nestabilita jakékoliv země s sebou přináší ekonomické problémy a nedodržování dohod. USA jsou stále velmocí a

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

S odstupem času k milionům mrtvých

 Předně chci říci, že prezident Donald Trump sice stahuje vojáky ze Sýrie, což je mimochodem terčem kritiky řady republikánů i demokratů v USA, tak jako řady spojenců z NATO. Na straně druhé to byl Donald Trump, který invazi do Sýrie zahájil a dnes navyšuje počet amerických vojáků v Saudské Arábii. Takže jeho kritika zahraniční politiky předch

JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

p. Novotný

Dobrý den,děkuji za dotaz. Podáním oznámení jsem chtěl poukázat na zvrácenost této doby, kdy na jedné straně řeknete nebo napíšete cokoli o migrantech nebo menšinách a buď vás zablokují nebo vás policie z vlastní iniciativy trestně odstíhá. Na straně druhé vyhrožujete smrtí, schvalujete smrt nebo si přejete smrt prezidenta, premiéra, komunistů, Rus

genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško

Diktát EU.

 Takto rozhodl soud a protože Slunce svítí na každého stejně tudíž tu máme takový verdikt. Poláci to nehodlají respektovat a mají recht. 

genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško
genmjr. v. v. Ing. Hynek Blaško
Tomáš Zdechovský
Tomáš Zdechovský odpověděl na dotaz

Dobrý den

 Dobrý den,jak už jsem psal, jednání Komise mě v této věci překvapilo velice nemile. Považuji za nepřípustné, že k něčemu takovému došlo. Záležitost budu řešit dále, viz. též má předchozí odpověď.S pozdravemTomáš Zdechovský

Tomáš Zdechovský