Poslední příspěvky z profilů

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Leo Luzar
Leo Luzar odpověděl na dotaz

Chápu to správně?

Vůbec nerozumím vaši otázce? Kteří poslanci KSČM jezdí za vaše peníze na soukromé cesty? A jestli se vám jedná o majetková přiznání, tak ty musí podávat všichni funkcionáři a vlivové osoby placené z veřejných prostředků. A jestli se vám jedná o vyjádření Vojtěcha Filipa o novinářích tak pokud vím hovořil pouze o mediich placených také z veřejných p

RNDr. Miloš Vystrčil
RNDr. Miloš Vystrčil odpověděl na dotaz

Kauza jízdenek

Nejsem soudce a případy neznám, obecně našim soudům věřím. Co mě mrzí je délka trvání některých soudů.Miloš Vystrčil

RNDr. Miloš Vystrčil
Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

V. Klaus

 Dobrý den,naše MS, pokud si dobře vzpomínám, nominaci nemělo, oblast tam VKjr vyslala, neměl jsem s tím problém, hlasoval jsem pro. Úspěch jeho hnutí mát bude, získá státní příspěvek po zisku 3,7 procent v příštích volbách do PS.Pěkný den, PN

Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

Hulvát každým coulem.

 Dobrý den, ve skutečnosti vulgární nejsem, předstírám to jen na PL, kam dávám rozhovory jen proto, abych mohl čtenáře častovat vulgarismy. Těžko se tomu věří, ale je to tak, stačí si přečíst jakýkoli rozhovor se mnou jinde. Pěkný den, PN

PhDr. Josef Skála, CSc.
PhDr. Josef Skála, CSc. odpověděl na dotaz

Dočkáme se někdy demonstrací, které budou řešit rozkrádání státu v minulosti?

Nejste zdaleka sám, kdo si tyto otázky klade. Chtě nechtě svádějí k ještě chytlavějším. Hlavně ke dvěma. Předně - uplatňuje-li se právo tak třeskutě selektivně, má na tom vlastní zájem i kdokoli z těch, kdo je tak třeskutě selektivně uplatňují? A zároveň - jsou-li součástí této praxe už i orgány EU, dá se skutečně p

JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.
Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

Sprostota a urážky jako způsob sebevyjádření.

 Dobrý den,vulgárně se vyjadřuje POUZE při rozhovorech pro tento debiloweb, mohou mě někde citovat, ale sprostý jsem jen na čtenáře tohoto shitperiodika. Zdali vás mohu nebo nemohu naštvat je mi lhostejné, nezlobte se, pro mě je podstatné, že jste tupá ovce, která mi žere tu mojí hru a navíc jste zcela v lese ohledně mých výstupů jinde, no pro

Pavel Novotný
Pavel Novotný odpověděl na dotaz

držím palce Pavle..

 Dobrý den, děkuji, je to zásluha Pivovaru, jen jsme pomáhali se zajištěním prostoru. Akce se povedla, podporu MČ to mít v případě zájmu příští rok určitě bude!:-)

PhDr. Josef Skála, CSc.
PhDr. Josef Skála, CSc. odpověděl na dotaz

Co očekáváte od

Za vzdělaného marxistu upřímné díky. Tím spíš od muže, hlásícího se k hugenotům. Inspiruje-li Vás jejich příběh, tím lépe byste mohl porozumět i kruté logice "studené války". Ti, kdo nás hodili do chřtánu Hitlerovi, pak proti němu nechali krvácet hlavně zemi, která procitla z temna samoděržaví teprve o dvě dekády dřív. A k

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Foldyna

 Kolegu Foldynu znám velmi dlouho, tak jako jeho názory. S některými se mohu ztotožnit, ale některé jdou i mimo politický program ČSSD. Sociální demokracie má mnoho tváří, které vždy představovaly rozličné pohledy na svět a utvářely tak mozaiku této levicové strany. Není to nic neobvyklého, když existují rozličné názorové proudy, pokud ovšem m

JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

Babišova vláda přijala 40 000 muslimských imigrantů do ČR. Proč podporujete takovou vládu?

Dobrý den,děkuji za dotaz. Neznám věrohodnost těchto zdrojů. Nevím proč, ale neshodují se s informacemi, která dává OAMP MV ČR. Jestli chcete, aby padla Babišova vláda, což považuji za legitimní právo, napište také co má následovat? Vláda koho, Kalouska, Fialy nebo snad Bartoš? Děkuji za odpověď.Přeji hezký den.   

JUDr., PhDr., Zdeněk Ondráček, Ph.D.

Chápu to správně?

Dobrý den,děkuji za dotaz. Ano, chápete to správně já nemusím a ani nebudu říkat, kdo platí mé soukromé cesty. To že píšete, že jsem to nebyl já sám je Vaše záměrná fabulace ve snaze mne přinutit hrát Vaši hru. Máte však smůlu. Další část dotazu směřujete na něco co jsem nikdy neřekl, ale v podstatě s tím souhlasím, ale ne obecně, ale u novinářů, k

Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

Jak moc jsme zodpovědní?

Tak předně bych nesměšoval alkohol za volantem a volební právo. Myslím, že v 16 letech už má člověk názor na dění kolem sebe, zejména ve své obci nebo městě. Nevidím důvod, proč by si nemohl vybírat lidi do obecního zastupitelstva. Alkohol za volantem je něco úplně jiného.

Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík
Mgr. Petr Gazdík odpověděl na dotaz

Co když vláda padne? Co se tím vyřeší?

Pád vlády nic neřeší. Nikdo ale neříká, že v čele vlády za ANO musí být zrovna Andrej Babiš, proti kterému je vedeno trestní řízení (on mu říká „kampaň”) a o kterém Evropská komise říká, že je nadále ve střetu zájmů, protože jako premiér dál ovládá své „bývalé” firmy a čerpá dotace, které by - právě kvůli střetu zájmů - nemusela EU proplatit. Takže

Karel Schwarzenberg
PhDr. Pavel Žáček, Ph.D.
PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. odpověděl na dotaz

imunita

S odstupem času můžeme konstatovat, že kriminalizace zastupitelů za jejich kolektivní rozhodnutí není něčím, čím by se orgány činné v trestním řízení mohly chlubit. Byla zde před lety vytvořena určitá politická psychóza, na níž se dlouhou dobu vezli někteří státní zástupci a jimi řízení policisté. Smysl poslanecké imunity je jasný, jde o

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D.
PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. odpověděl na dotaz

svobodu slova a média

Máte pravdu, dokonce příslušník tvrdého komunistického jádra. Je to samozřejmě absurdní situace, vyplývající z koaličního postavení KSČM vůči vládě Andreje Babiše. Komunisté tuto po Babišovi zjevně chtěli, tak ji dostali. A samozřejmě je chybou, že tam není žádný náš zástupce. V současné době jsou klasická média, alespoň to tak vnímám, ve