Jak podle vás docílit silné, konkurenceschopné a bezpečné Evropy?
Je něco takového vůbec reálné?
Je něco takového vůbec reálné?
Děkuji Vám za dotaz. Omlouvám se, že reaguji až nyní.Zda-li jde v tomto případě o náhodu, či nikoliv, nedokážu nyní posoudit. To ukáže pravděpodobně až čas. Některá média sice uvádějí, že rezignace ministra spravedlnosti může mít spojitost i s dalším řešením causy Čapí hnízdo. Já to vním
Předně je třeba připomenout, že to byla ČSSD, která po pravicových vládách napravila valorizaci důchodů. A bylo to sociální demokracie, která prosadila možnost vládě, aby mohla přidat seniorům více, než ukládá zákon. A do třetice, byla to ČSSD, která na vzdory ANO 2011 prosadila seniorům 900 Kč namísto 700 Kč. A z těchto tří příkladů je jasné
Dobrý den,děkuji za dotaz, ale asi Vás zklamu. Problematikou exekucí a všeho s tím souvisejícím se u nás na klubu zabývá posl. Aulická Jírovcová. Svůj dotaz proto směřujte ji. Přeji hezký den.Zd. Ondráček
Nemohu souhlasit s Vaším závěrem, že demokratické politické strany neumní porazit strany považované za nedemokratické. Také bych nehovořil o zneužívání soudní moci. Pokud existuje podání státu či fyzické osoby na zrušení té které politické strany, pak je na nich, aby předložili soudu průkazné důkazy o nedemokratičnosti těchto politických stra
Dobrý den! Ano, já osobně podporuji povolení alkoholu vodákům, cyklistům i řidičům automobilů. U řidičů aut nevylučuji, že bych podpořil mírnější hranici typu 0.4 promile.
Dobrý den! Ano, já osobně podporuji povolení alkoholu vodákům, cyklistům i řidičům automobilů. U řidičů aut nevylučuji, že bych podpořil mírnější hranici typu 0.4 promile.
Dobrý den,jsem velmi rád, že vnímáte naší práci ve sněmovně pozitivně. S výsledky se můžete seznámit také na: https://piratipracuji.cz a https://www.profant.eu
Dobrý den,já osobně bojuji proti papaláštví celkovým přístupem k životu. Do sněmovny se snažím jezdit na kole (když to nevyjde tak tramvají), chodím na pivo s veřejností, na akcích se snažím komunikovat se všemi bez rozdílu. Na veřejné náklady necestuji ani nemám jiné nadstandardní výhody.Ve straně máme registr schůzek (<a href="h
Vzhledem k tomu, že migrace z mimo evropských zemí do Čech, je téměř nulová, jedná se o téměř nulový problém. Možná bychom se měli zaměřit na sexuální obtěžování, kterého se na ženách dopouštějí muži narození na našem území.
Ne, rozhodně v politice končit nehodlám. Jsem členem Celostátní konference a Programové rady KDU-ČSL a kandiduji do Evropského parlamentu. O konci ministra Staňka se mluví v podstatě od počátku výkonu jeho vládního mandátu. Já jsem dokázal ve funkci obstát celé volební období, bez skandálů, které neustále tvoří současný ministr.
Odpovídám jen na smysluplné dotazy, pane Buriánku.
Nejsem o okolnostech amerických reálií natolik informován, abych se k tomu mohl kompetentně vyjadřovat, Wokoune.
Vážená paní Šebánková,jak jsem Vám již napsala dříve, nejsem odborník na toto téma a nerada bych Vám podávala zkreslené informace. Co se týče samotné adopce dětí, je to tak specifická záležitost, že není určitě jednoduché v tomto dělat velké změny, protože jde o lidské životy a špatně nastavený systém by jim jen ublížil.&n
Jedničkou mezi žijícími znalci, kteří naše právo na německé reparace hájí – a dokládají jeho nespornou legitimitu navzdory „zubu času“ - je profesor Václav Pavlíček. Právě on brilantně identifikoval i rodokmen těch, kdo je sabotují u nás doma. Spatřuje ho v „obnově ideové koalice druhé republiky“, chmurného intermezza mezi Mnichovem a okupací. I dn
Dobrý den. Je velice důležité jít k eurovolbám, jelikož právě Evropský parlament je jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za svobodu a suverenitu České republiky a i za to, aby se přestaly neziskovky s politickým a ideologickým programem financovat ze státního rozpočtu. Hezký zbytek dne. Normal
Generalizující nálepkování není dobré. Jsem zastáncem dialogu o různých tématech. To ale neznamená bezbřehé rozpliznutí se bez jasného názoru.
Tento dotaz je třeba pokládat těm, kdo mají legislativní pravomoc v daných oblastech. Já mezi ně nepatřím.
Nesdílím tento úhel pohledu.
Dobrý den, Souhlasím s vámi, že by mělo jít o odbornost. Pan Klaus jako ředitel šéfoval učitelům, já jako radní pro školství třetí volební období šéfuji ředitelům. s pozdravem
Dobrý den, to samozřejmě nejde začlenit, protože je to veřejná soutěž. Předpokládám ale, že se Krajská zdravotní přihlásís pozdravem