Poslední příspěvky z profilů

Hanulle
Občan Hanulle má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Jiří Dolejš
Ing. Jiří Dolejš odpověděl na dotaz

Další existence KSČM

Samozřejmě se připravujeme na podzim 2012, kdy nás čekají krajské a senátní volby. Přípravy budou vrcholit na jaře - nyní nás čekají okresní a krajské konference. Ty uzavřou i personální přípravu voleb (kandidátky). I když nelze zatím mluvit o oficielních leadrech, prezentujeme zastupitelskou práci, těch co byli zvoleni zejm.v minulých kraj

Mgr. Petr Gazdík
Prasátko
Občan Prasátko má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Česká strana sociálně demokratická
spooky55
Občan spooky55 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

RNDr. Petr Nečas
RNDr. Petr Nečas byl položen dotaz

Kauza Romové

Pane premiére, dočetl jsem se, že, cituji: Vláda ve středu vzala na vědomí každoročně připravovanou Zprávu o stavu romské menšiny v České republice, kterou jí předložila zmocněnkyně pro lidská práva Monika Šimůnková. To je opravdu VŠE, co hodláte dělat s problémem, který hýbá republikou?

Miroslava Němcová
Miroslava Němcová byl položen dotaz

Kauza IZIS, personální důsledky

Paní místopředsedkyně, máte po Petru Nečasovi nejvyšší funkci v ODS. Hodláte nějak řešit v rámci strany opravdu podivné jednání europoslanců Ouzkého a Cabrnocha, které i jejich spolustraníci nazývají vlastizradou?

MUDr. Miroslav Ouzký
MUDr. Miroslav Ouzký byl položen dotaz

IZIP

Pane europoslanče, i vaše domovská ODS je zděšena předáním akcií neznámé švýcarské firmě. Můžete to nějak rozumně vysvětlit, anebo si jako občané máme nadále myslet, že jde o miliardový tunel, na kterém se vy pěkně napakujete?

Ing. Karel Březina
draude09
Občan draude09 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek byl položen dotaz

TOP 09 - levice nebo pravice?

Pane Kalousku všimnul jsem si, že Vás chce zase policejní vyděrač Bárta vydírat se stravenkama. Měl byste se jasně vyjádřit jestli jste levice, která stojí na straně zaměstnanců nebo pravice která stojí na straně okrádaných daňovýcho poplatníků. Jestli jste na straně zaměstnanců tak si nehrajte na pravicovou stranu, strana práce byla vždycky komuni

Vladdys
Občan Vladdys má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

delta5
Občan delta5 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

vašek60
Občan vašek60 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Jiří Dolejš
Ing. Jiří Dolejš byl položen dotaz

Zrušení KSČM

Už jen na okraj k tomuto tématu, nemyslím si, že je vhodné a dobré komunisty rušit. Je to přeci jen legitimní strana a můj úsudek z tohoto celého: pokud by vás přeci jen lidé nechtěli volit, nemáte je jak nutit a coby partaj byste skončili. Ale že to tak není, posilujete. Jsem zvědava, jak to bude v krajských volbách, máte už lídry na posty hejtman

Ing. Igor Svoják, MBA
Mgr. Juraj Thoma
Mgr. Juraj Thoma byl položen dotaz

ČB a divadlo

Pane Thomo, hodně se hovořilo o točně v Krumlově, bude tedy zachována a dá se ještě stále považovat za jakousi (nejen) národní památku?

Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky
Miroslav Krejča
Miroslav Krejča vložil nový článek

Přímá volba ano či ne?

Jako jeden z mnohých jsem před časem pod dojmy z poslední volby prezidenta ČR podlehl vábení přímé volby hlavy státu. Postupem času ale došlo k vystřízlivění, a to hned z několika důvodů: