Poslední příspěvky z profilů

RNDr. Petr Nečas
Alena Gajdůšková
Siegfrid
Občan Siegfrid má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Zdeněk Maršíček
I.Chess
Občan I.Chess má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Jiří Paroubek
TOP 09
Picpus
Občan Picpus má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Alexandr Vondra
Alexandr Vondra odpověděl na dotaz

Reforma plánování akvizic je nutná

Vážený pane Havle,  na pondělní tiskové konferenci konstatoval ministr obrany, ža zásadním problémem se při kontrole minulých zakázek ukázalo být špatné plánování, například prakticky neexisutjící dlouhodobý plán na nákup zbraní a zbytečně nadhodnocený, a tím často nanaplnitelný střednědobý plán. Zásadní součástí připravované Bílé knihy ted

Mgr. Marta Semelová
Radek John
Radek John byl položen dotaz

Chebská výzva

Zdraví vás pane ministře, dočetl jsem se tady na Parlamentních listech, že ve vedení VV se nijak nevyjadřujete k Chebské výzvě, která vzešla z vaší vlastní partaje. Budete trvat na změnách zákona o financování politických stran nebo na odvolání Martinů?

doc. PhDr. Miroslav Grebeníček, CSc.
Ing. Jiří Dolejš
Ing. Jiří Dolejš byl položen dotaz

další korupčníci

Dobrý den, sledoval jsem Vaši tiskovou konferenci na ČT24 a zaujalo mě prohlášení, že kauzou Drobil vládní problémy jistě neskončí. Podle přijdou kauzy další. Kdo je tedy podle Vás další korupčník?

Jiří Paroubek
RNDr. Petr Nečas
RNDr. Petr Nečas byl položen dotaz

zbrklost nebo hněv

Pane premiére, po většinu času působíte jako klidný politik, ale včerejší ultimátum, které jste dal Věcem veřejný k hlasování o nedůvěře vládě, poměrně radikálně vybočuje z Vašeho jinak klidného politického stylu? To vás poslanci VV tak rozčílili?

Mgr Pavel Drobil
Miroslav Krejča
PeadDr. Ivo Strejček
PeadDr. Ivo Strejček vložil nový článek

Ještě jednou k zimním pneumatikám

Nevím přesně, kdy naposledy jsem napsal text, který by zvednul tak mohutnou vlnu protichůdných reakcí jeho čtenářů, jako byl ten poslední psaný pro Jihlavské listy s názvem "Mají být zimní pneumatiky povinné?"

MUDr. Jiří Štětina
MUDr. Jiří Štětina byl položen dotaz

opravdu odejdou?

Všichni mluví o hrozícím úprku lékařů z naší vlasti, ale někde jsem četla, že lékaři si novou práci příliš nehledají, což svědčí o tom, že nakonec nejspíš své výpovědi stáhnou. Co myslíte Vy, odejdou nebo se s prosíkem do českých nemocnic vrátí?