Poslední příspěvky z profilů

Jan Kubice
Jan Kubice byl položen dotaz

Zkorumpovaný Rampula

Pane ministře, dočetl jsem se o odchodech policistů, dokonce těch elitních. Týdeník Respekt za tím vidí "práci" státního zastupitelství, které brání skutečnému vyšetřování. Tlačíte na ministra Pospíšila, aby odvolal Rampulu?

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D.
Ing. Jana Bobošíková
Prof. Ing. Václav Klaus, CSc
doc. JUDr. Petr Pithart
JUDr. Petr Hulinský, Ph.D.
Ing. Evžen Tošenovský, Dr.h.c.
Stan.the.man
Občan Stan.the.man má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Jiří Paroubek
Jiří Paroubek byl položen dotaz

Levice

Pane Paroubku dozvěděl jsem se od pana Jiřího Dolejše z komunistický strany, že komunistická strana nechce spolupracovat na mezinárodní úrovni a netouží převzít moc. Tím se pro mě KSČM odvařila a už jim nikdy nehodim svuj hlas. Chci se zeptat jestli budete alespoň vy na straně nás sociálně slabých a chudých občanů nebo si taky jenom hrajete na lev

Jiří Paroubek
Jiří Paroubek byl položen dotaz

Mandát

Jak je to teda s tím mandátem pane poslanče, musíte ho vrátit když jste vystoupil ze strany nebo nemusíte? Ti, kteří předtím stranu opustili, ho také nevraceli.

Michael Kocáb
Michael Kocáb byl položen dotaz

Co jste dokázal

Pane Kocábe, aniž bych se Vás chtěla dotknout, co jste vlastně změnil za dobu svého působení v úřadu ministra, pokud šlo o romské záležitosti?

Richard Nemčok
Občan Richard Nemčok má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Baloun
Občan Baloun má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský vložil nový článek

Mikulovské gymnázium slavilo 380 let

Bohatá tradice, moderní přístup – takové bylo 1. 10. 2011 motto oslav 380 let mikulovského gymnázia spojené se setkáním absolventů školy, kterého se zúčastnil také jihomoravský hejtman Michal Hašek, pod jehož záštitou se setkání uskutečnilo.

kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský vložil nový článek

Valtické vinobraní s účastí hejtmana

Výstupem mažoretek a krojovaným průvodem od Střední odborné školy vinařské a středního odborného učiliště zahradnického ve Valticích začalo v sobotu 1. 10. 2011 tradiční Valtické vinobraní, kterého se zúčastnil jihomoravský hejtman Michal Hašek.

kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský vložil nový článek

Svátek seniorů měl premiéru

Na brněnském náměstí Svobody měly v sobotu 1. 10. 2011 premiéru oslavy Mezinárodního dne seniorů. Celodenního svátku s bohatým kulturním programem se zúčastnili také představitelé Jihomoravského kraje.

kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský
kraj Jihomoravský vložil nový článek

Ocenění úspěšných mladých olympioniků

Jihomoravští medailisté z letošních Her V. letní olympiády dětí a mládeže ČR 2011 - sportovci i trenéři – 27. 9. 2011 převzali v zasedacím sále krajského zastupitelstva ocenění z rukou náměstka hejtmana Jihomoravského kraje Stanislava Juránka.