Poslední příspěvky z profilů

JUDr. Jiří Pospíšil
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa vložil nový článek

Zdravotnictví na rozcestí

Škrty, které chystá pan ministr zdravotnictví Leoš Heger a iniciativa nemocničních lékařů Děkujeme, odcházíme, odhalily základní problém českého zdravotnictví.

Ing. František Laudát
Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek odpověděl na dotaz

Projekt dluhopisy pro domácnosti

Projektem dluhopisy pro domácnosti se právě posílí rozpočtová odpovědnost vlád. Pokud by případná vláda socialistů s komunisty vytvářela vysoké deficity, musela by je pokrýt zvýšenou emisí dluhopisů, zvýšilo by se tak riziko nesplacení a domácnosti i ostatní investoři by postupně ztratili o české dluhopisy zájem. Jinak hodnota dluhopisu po emisi se

Mgr. Radko Martínek
Mgr. Radko Martínek byl položen dotaz

může za krizi EURO?

Dobrý den pane hejtmane, přečetl jsem si článek, ve kterém pan Alexandr Tomský tvrdí, že za finanční těžkosti Irska nemůže ani tak nezodpovědné chování Irů, jako spíše to, že přijali EURO? Nečeká nás po přijetí EURA další česká krize? Vždyť Irsko bylo ještě nedávno označováno za ekonomického tygra.

Mgr Pavel Drobil
Ing. Milan Urban
Ing. Ivan Fuksa
Rostislav Slavotínek
Rostislav Slavotínek byl položen dotaz

Brno jako Praha?

Dobrý den, vím, že vaším domovským městem je Brno, přesto mám na Vás otázku částečně spojenou s Prahou. V Praze i v Brně vládne velká koalice, ale o Praze lidovci prohlásili, že vinu na vzniku velké koalice nese i TOP 09. Zajímavé je, že brněnskou velkou koalici příliš nekritizujete. Proč?

Jiří Paroubek
Jiří Paroubek vložil nový článek

Vzpomínky na Tonyho Blaira

Ukázka z připravované knihy Jiřího Paroubka. Úryvek pojednává o britském expremiérovi Tony Blairovi." Osobně je Tony velmi milý člověk," píše se v knize. Jak Jiří Paroubek vzpomíná na jeho první setkání a o čem spolu hovořili?

Jiří Zimola
Jiří Zimola byl položen dotaz

zachová ČSSD dluhopisy?

Dobrý den pane hejtmane, zalíbil se mi nápad ministra Kalouska nabídnout lidem státní dluhopisy. Předpokládám ovšem, že příští volby vyhraje ČSSD a chtěl jsem se zeptat, jestli ČSSD podobnou možnost investice zachová nebo tyhle dluhopisy tak řečeno odstřihne. David z Milevska

Bc. Miloslava Vostrá
JUDr. Petr Hulinský, Ph.D.
JUDr. Jiří Pospíšil
JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

úplatkové odposlechy

Plánujete využití odposlechů při dokazování úplatků. O Jak velký úplatek bude muset jít, aby byl záznam z odposlechu následně přípustný u soudu?

Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek byl položen dotaz

dluhopisy pro české domácnosti

Dobrý večer pane Kalousku, váš nápad se státními dluhopisy pro české domácnosti se mi líbí, ale co se stane s hodnotou těchhle dluhopisů, až se k moci dostane zase jednou ČSSD třeba i s komunisty?

David Rath
David Rath byl položen dotaz

recept na krizi

Dobrý den pane Rathe, zaujalo mě Vaše vyjádření, v kterém slibujete, že máte recept na rychlé vyřešení krize ve zdravotnictví. Pochopil jsem ten článek správně, když za jeho hlavní myšlenku považuju přesun peněz ze soukromých pojišťoven do VZP?

Ing. Ivan Fuksa
Ing. Ivan Fuksa byl položen dotaz

zemědělská blokáda Prahy

Dobrý den pane ministře, neobáváte se chystaných blokád Prahy, kterou hlásí zemědělci? Vyjdete vstříc jejím požadavkům, jak jinak než finančním?

Ing. Kamil Jankovský
Ing. Kamil Jankovský byl položen dotaz

Etický kodex

Dobrý den pane ministře, proč jste se rozhodl přijmout Etický kodex z dílny pana Johna? To, co jsem o kodexu zatím četl, nebylo příliš lichotivé.