Poslední příspěvky z profilů

Libor Sokol
Občan Libor Sokol má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Torinek
Občan Torinek má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Hynek Fajmon
PhDr. Marcel Chládek, MBA
BAlbert
Občan BAlbert má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

RNDr. Petr Nečas
RNDr. Petr Nečas byl položen dotaz

Stravenky

Hele socko z ODS nechceš nějaký stravenky? Nějaký jsem dostal, ale stydim se s nima zaplatit, tak mě napadlo jestli je nechtěj nějaký socky od vás z ODS?

Ministerstvo financí
Ministerstvo financí byl položen dotaz

Nároky na rozpočet

Církevní restituce jsou zkráceny z 60 na 30 let, co to bude znamenat pro rozpočet, i když potom stát nebude církve podporovat a tedy nějaké peníze budou ušetřeny?

Michal Babák
Michal Babák byl položen dotaz

Církev

Jsou církevní restituce vyřešeny tak, jak chtěla vaše strana?

Marek Benda
Marek Benda byl položen dotaz

Restituce

Jak se Vám líbí konečné řešení církevních restitucí

kraj Praha
kraj Praha odpověděl na dotaz

Druhoinstanční odvolací orgán

Dotaz je poněkud nejasný. Obecně je Magistrát hl. m. Prahy druhoinstančním - odvolacím orgánem v otázkách většiny správních řízení a v otázkách samostatné působnosti městkých částí. Otázka je upravena zákonem o hl. m. Praze, Statutem hl. m. Prahy a dalšími právními předpisy.  Je nutné přihlížet k tomu, že MHMP vykonává jak kompetence obecního

Radek John
Radek John byl položen dotaz

Korupce politiků

9 z 10 lidí si podle průzkumu myslí, že politici kradou a vina prý často leží na Věcech veřejných. Co s tím hodláte, pane předsedo, dělat? Zdá se, že vaše strana zcela selhala...

Ondřej Liška
Ondřej Liška byl položen dotaz

Romské děti ve zvláštních, anebo normálních školách

Pane předsedo, co byste radil, když neustále bojujete se zařazováním Romů do zvláštních čkol, školám normálním, které mají nyní integrovat žáky ze zcela jiného sociálního prostředí a naprosto na to nejsou vybavené? Co mají podle vás takové školy dělat? Nemáte pocit, že dáváte trochu "knížecí rady"?

Miroslava Němcová
Miroslava Němcová byl položen dotaz

Tak zvaná politická korektnost

Paní předsedkyně, co soudíte jako vysoce postavená členka naší největší politické pravicové strany o politické korektnosti, o níž už většina lidí má zato, že omezuje svobodu slova?

Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek byl položen dotaz

Pád vlády?

Pane ministře, můžete nějak okomentovat článek v Reflexu, kde se píše, že jednak uvažujete o tom, že TOP 09 položí současnou vládu, druhak že jeden čas to vypadalo, že k vám vstoupí Mirek Topolánek?

Ing. Miroslav Kalousek
Ing. Miroslav Kalousek byl položen dotaz

Stravenky

Prosadíte si to zrušený daňového zvýhodnění stravenek nebo se necháte převálcovat bolševikem Nečasem a policejnim práskačem Bártou?

Zahradník
Občan Zahradník má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Jana Vaňhová
Dr. Libor Rouček
RNDr. Petr Nečas
RNDr. Petr Nečas byl položen dotaz

Stravenky

Pane premiere co jsem Vám udělal, že mě chcete okrást? Proč maj slušný lidi platit zaměstnancum daňové zvýhodnění stravenek? Myslel jsem, že jste pravicová strana a né strana práce. Chováte se jako komunisti, měli byste se stydět. Ještě, že je na politickym poli skutečná pravicová strana TOP 09. Zradili jste svoje voliče, nehrajte si na pravici kdy