Topolánek na Facebooku stále válcuje Nečase

13.5.2010 6:01 dop.

Ačkoli se Mirek Topolánek na svém oficiálním profilu na Facebooku nevyjádřil od 11. dubna k žádné aktuální věci, jeho přátel neubývá. Ve srovnání s Petrem Nečasem jich má skoro dvojnásobně.

Topolánek na Facebooku stále válcuje Nečase

Jiří Paroubek - 2 320, Petr Nečas 2 700, Cyril Svoboda - 1 110, Ondřej Liška - 1 893, Karel Schwarzenberg - 4 969 a konečně Mirek Topolánek - 4 397. Tak vypadá žebříček šéfů stran zastoupených ve sněmovně. Komunistický předseda Vojtěch Filip svůj profil nemá a lídr Věcí veřejných Radek John, dosud neparlamentní strany, získal k dnešnímu dni 1 202 přátel.

Ačkoli Petr Nečas publikuje často a interaktivně, vůči Topolánkovi stále zaostává. "Topolánek vzbuzoval emoce, jeho profil mohlo navštívit denně několik tisíc návštěvníků. Petr Nečas působí směrem k veřejnosti vyrovnaným dojmem, který nemůže ničím překvapit, tak by se ten rozdíl dal vysvětlit," konstatoval pro ParlamentníListy.cz marketingový odborník Břetislav Polách.

Topolánek nereaguje ani na Facebook, ani na SMS

Petr Nečas publikuje své názory, fotografie, videa a pozvánky skoro každý den. Mirek Topolánek uveřejnil poslední osobní příspěvek 23. února. Pak následovalo už jen dvanáct tiskových zpráv a od 11. dubna, kdy dlouholetý předseda ODS zaslal kondolenční dopis bratrovi tragicky zesnulého polského prezidenta Kaczyńského, nepřišla jediná Topolánkova aktivita směrem k přátelům.

"Jeho fanoušci se za poslední období přesunuli hlavně do podstránky "Just Others", kde živě diskutují," upozornil Polách. Záložka určená právě fanouškům Mirka Topolánka se ovšem stala nástěnkou propagačních odkazů a urážek. Komentářů, které nikdo needituje, přibývá až několik denně.

Mirek Topolánek na SMS dotazy ohledně svého profilu neodpověděl. Mediální tým ODS už v minulosti sdělil, že za stranu bude komunikován především její volební lídr Petr Nečas.

Více:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ve Francii to jde, na Slovensku to jde, Bruselu to nevadí. Fialova vláda? Seká dluhy

9:53 Ve Francii to jde, na Slovensku to jde, Bruselu to nevadí. Fialova vláda? Seká dluhy

„Nejvíce tržní a nejjednodušší řešení, které lze učinit, je, aby vláda vytáhla z ČEZ ve formě divide…