AOPK ČR: Jak zabránit kolizím ptáků s prosklenými plochami?

15.07.2022 13:13 | Tisková zpráva

Vodítkem by mohl být standard - Opatření v rámci prevence kolizí ptáků s transparentními a reflexními materiály, jehož pracovní verzi je nyní možné připomínkovat.

AOPK ČR: Jak zabránit kolizím ptáků s prosklenými plochami?
Foto: red
Popisek: Agentura ochrany přírody a krajiny ČR

Standard byl zpracován Českou společností ornitologickou ve spolupráci s Agenturou ochrany přírody a krajiny ČR a obsahuje doporučené technické postupy a další opatření při zabezpečování rizikových výplní stavebních konstrukcí na realizovaných a projektovaných stavbách proti kolizím ptáků.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Žaloba

Co říkáte na to, že na vás chce podat předseda senátu žalobu, že neplníte sliby? Podle mě se sliby mají plnit, bohužel porušuje je většina politiků, a proto by podle mě měli být odvolatelní, ale co zmůže a může eventuálně soud mi není jasné. Vám ano?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DIAMO: Sociální centrum opět na Dole ČSM ve Stonavě

13:21 DIAMO: Sociální centrum opět na Dole ČSM ve Stonavě

OKD, a.s., zahájilo propouštěcí pohovory s rubáňovými kolektivy a byla tak spuštěna „3.vlna“ restruk…