Allianz, která už 100 let pojišťuje hollywodské filmy, letos pojistila i Karlovarský filmový festival

04.07.2014 10:37

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech bude letos pojištěný. Auta, řidiči, pronajaté nemovitosti i filmy kryje speciální pojištění od Allianz.

Allianz, která už 100 let pojišťuje hollywodské filmy, letos pojistila i Karlovarský filmový festival
Foto: Allianz
Popisek: Allianz

Pojišťovací gigant je ve světě filmu jako doma, vždyť jeho americká dceřiná společnost už více než sto let pojišťuje produkty hollywodské kinematrografie. Skrytá nebezpečí však neohrožují jen samotné natáčení, bez rizik se neobejde ani průběh filmového festivalu. Jeho organizátoři se proto obrátili na Allianz pojišťovnu, která se tak stala prvním oficiálním pojistitelem této prestižní kulturní akce. Na festivalu je pojištěno téměř „vše“, od odpovědnosti řidičů oficiálních festivalových vozidel, přes pojištění majetku a elektroniky až po potenciální škody na pronajatých nemovitostech. Největší pozornost ale byla samozřejmě věnována pojištění filmů pro případ jejich poškození, ztráty či odcizení.

Stranou nezůstala ani speciální festivalová flotila. V Mnichově, kde má svoji světovou centrálu Allianz, je rovněž sídlo koncernu BMW. A právě 130 vozidel této značky bude přepravovat festivalové hosty. Konkrétně půjde o modely od trojkové po sedmičkovou řadu. Chybět však nebude ani nadupaný kabriolet BMW M6. Všechna auta mají speciální tříměsíční povinné ručení a havarijní pojištění od největšího motoristického pojistitele na světě.

V rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech představí Allianz pojišťovna prostřednictvím speciální wi-fi v hotelech Thermal a Pupp novou úroveň aplikace Na cestách s Kolbabou. Každý, kdo se na Allianz wifi přihlásí, se může dozvědět nejen cestovatelské informace, ale i zajímavosti a osobní postřehy známého světoběžníka Jirky Kolbaby.

V Karlových Varech bude navíc speciální Allianz point, kde lze získat přístupový kód na některou z e-knih. Stačí přijít do hotelu Thermal a ukázat staženou aplikaci Na cestách s Kolbabou. Osobně se s tímto cestovatelem všichni mohou setkat nejenom na LED obrazovkách, ale i na autogramiádě, která se uskuteční ve čtvrtek 10. července v 13:00 hodin v karlovarské kavárně Happyend.

Allianz pojišťovna, a. s., je stoprocentní dceřinou společností Allianz New Europe Holding GmbH a součástí přední světové pojišťovací skupiny Allianz SE. Na český trh vstoupila v roce 1993 a během svého působení si vybudovala pevnou pozici jedné ze tří největších českých pojišťoven. Nabízí komplexní škálu pojišťovacích a investičních produktů pro soukromou i firemní klientelu. Allianz pojišťovna, a. s., je jediným akcionářem Allianz penzijní společnosti, a. s. Je také jediným společníkem Allianz Kontakt, s.r.o.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

GAČR pořádá semináře pro pracovníky grantových oddělení

20:41 GAČR pořádá semináře pro pracovníky grantových oddělení

Grantová agentura ČR zve do Prahy, Brna a Plzně na seminář pro uchazeče k soutěžím s počátkem řešení…