Český rozhlas: Aleš Cibulka zpět v Toboganu

13.05.2016 19:59

Oblíbený moderátor se 14. května v 11 hodin vrátí na podium pražského Divadla U Hasičů, kde přivítá hosty ve své legendární talk show Tobogan. Na přetřes přijde téma „hlas“. Pozvání přijali Vladimír Hron, Uršula Kluková, Růžena Merunková. Z křesel porotců souběžně probíhajícího semifinále Hlasu Dvojky přesednou do křesel hostů Toboganu také Marie Retková a Aleš Vrzák. Pořad vysílá živě Český rozhlas Dvojka.

Český rozhlas: Aleš Cibulka zpět v Toboganu
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

„Rozhlasový mikrofon mi chyběl, těším se na povídání s hosty i setkání fanoušky pořadu, kteří mi během mé profesní přestávky poslali mnoho krásných a povzbuzujících vzkazů,“ říká Aleš Cibulka. Hosté budou tázáni, jakým způsobem pečují o svůj hlas, jak s ním pracují i co díky svému výraznému a nezaměnitelnému hlasu v životě zažili.

Ve stejný den, jen pár kroků od Divadla U Hasičů, v budově Českého rozhlasu Vinohradská, proběhne semifinále Hlasu Dvojky. Do klání o nejlepší hlasový projev dorazilo téměř pět set přihlášek. Třicet nejlepších postoupilo do semifinále, jejich talent posoudí porota složená převážně z moderátorů Českého rozhlasu Dvojka. Marie Retková, Jan Rosák, Stáňa Lekešová, Jan Kovařík, Eva Kličková a Aleš Vrzák posoudí sílu hlasu i osobnosti soutěžících a vyberou šestici finalistů. Ti se o titul vítěze Hlasu Dvojky utkají 6. června 2016 taktéž v Divadle U Hasičů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČVUT: Známe vítěze jubilejního 25. ročníku soutěže Olověný Dušan 2018

22:34 ČVUT: Známe vítěze jubilejního 25. ročníku soutěže Olověný Dušan 2018

Spolek posluchačů architektury, působící od svého obnovení v roce 1993 na Fakultě architektury ČVUT,…