Český rozhlas potvrdil svou silnou pozici v EBU, René Zavoral byl znovu zvolen místopředsedou jejího Rozhlasového výboru

15.04.2021 22:11 | Zprávy

Generální ředitel Českého rozhlasu René Zavoral obhájil potřetí funkci místopředsedy Rozhlasového výboru Evropské vysílací unie (EBU).

Český rozhlas potvrdil svou silnou pozici v EBU, René Zavoral byl znovu zvolen místopředsedou jejího Rozhlasového výboru
Foto: red
Popisek: Český rozhlas

Ve svém mandátu se bude chtít zaměřit především na rozvoj digitalizace rozhlasového vysílání, ve kterém Český rozhlas vstoupil do finální fáze. Delegáti Rozhlasového shromáždění EBU volili nové personální složení výboru pro období 2021-2023.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zveřejníte výsledky té vaší analýzy?

Opravdu by mě zajímalo, jak to s tím zdražováním na benzínkách je. Ze sebe nevěřím tomu, že se prodejci jen nesnaží zneužít situace. A když zjistíte, že ano, co uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

20:16 Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

Zoo Zlín ve středu 18. března přijala dvě samice lvů, které byly zabaveny ze soukromého chovu. Důvod…