DPP: V oblasti zastávek Bílá labuť bude dočasně přerušen provoz tramvají

25.08.2019 8:45 | Zprávy

Z důvodu opravy tramvajové trati je od soboty 31. srpna 2019 (přibližně 0:30 hodin) do pondělí 23. září 2019 (přibližně 0:30 hodin) obousměrně přerušen provoz tramvají v ulici Na Poříčí (mezi křižovatkami s ulicemi Těšnov a Havlíčkova).

DPP: V oblasti zastávek Bílá labuť bude dočasně přerušen provoz tramvají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo Dopravního podniku hlavního města Prahy

Změny tras tramvajových linek:

  • Linka číslo 3 je ve směru od Levského ze zastávky Palackého náměstí (na nábřeží) vedena jednosměrným objezdem přes zastávky Jiráskovo náměstí, Národní divadlo, Národní třída, Karlovo náměstí a Moráň na Palackého náměstí a dále po své trase směr Sídliště Modřany.
  • Linka číslo 8 je v úseku Strossmayerovo náměstí – Florenc odkloněna přes zastávky Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) a Těšnov.
  • Linka číslo 14 je v úseku Vltavská – Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Strossmayerovo náměstí a Náměstí Republiky.
  • Linka číslo 24 je ve směru od Kubánského náměstí ze zastávky Masarykovo nádraží odkloněna přes zastávky Náměstí Republiky, Strossmayerovo náměstí a Letenské náměstí do obratiště Špejchar.
  • Linka číslo 92 je v úseku Masarykovo nádraží – Florenc odkloněna přes zastávky Náměstí Republiky, Strossmayerovo náměstí, Vltavská (na předmostí Hlávkova mostu) a Těšnov.

Zavedená tramvajová linka:

V denním provozu je zavedena linka číslo 33 v trase Březiněveská/Kobylisy – Bulovka – Palmovka – Invalidovna – Křižíkova – Florenc.

Změny v zastávkách tramvají:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Proč tedy nechcete víc podporovat Ukrajinu?

Myslíte, že když Putin uspěje, že se s tím zavládne v Evropě opět mír? Já se spíš obávám opačného scénáře a přijde mi absurdní, že zrovna Orbán volá po sjednocení Maďarska, ČR a Slovenska, aby zabránil zatažení Evropy do války, když v praxi jako vlády (v ČR ta vaše) děláte přesně opak a třeba Ukraji...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejvyšší správní soud vyhověl kasační stížnosti odvolaného děkana Miroslava Ševčíka

22:31 Nejvyšší správní soud vyhověl kasační stížnosti odvolaného děkana Miroslava Ševčíka

Docent Miroslav Ševčík byl v prosinci 2023 odvolán z funkce děkana Národohospodářské fakulty VŠE, pr…