Financování přesně podle vás? Ano, s Kia Select!

17.02.2014 14:21

Kia přichází s novým financováním Kia Select. Pořídit si na splátky nový vůz Kia je nyní výhodnější než kdykoli předtím.

Financování přesně podle vás? Ano, s Kia Select!
Foto: Kia
Popisek: Kia
reklama

A jaký je princip produktu Kia Select, který přispěje k dalšímu zvýšení spokojenosti zákazníků značky? Nízké splátky v průběhu splátkového období (délku jeden až čtyři roky si zvolíte sami) a na jeho konci vaše rozhodnutí, co dál. Je jen na vás, zda si svůj vůz Kia ponecháte, vyměníte za nový, anebo jednoduše vrátíte bez doplatku.

S tímto novým produktem můžete financovat svůj vůz Kia tak, že zaplatíte jen část jeho pořizovací ceny. Po skončení splátkového období máte na výběr tři možnosti:

- Můžete si pořídit auto zcela nové. Ověřenou vysokou zůstatkovou hodnotu1) svého stávajícího vozu Kia využijete na zaplacení poslední navýšené splátky a na úhradu akontace na nový vůz. Vyškolený prodejce Kia samozřejmě vše vyřídí za vás.
- Další variantou financování Kia Select je ponechat si stávající auto i po skončení splátkového období a zůstatkovou hodnotu doplatit nebo si ji rozložit do měsíčních splátek.
- Třetí možností je vrácení auta leasingové společnosti bez jakýchkoli dalších nákladů po skončení splátkového období, přestože jste ještě nesplatili plnou cenu.

S produktem Kia Select zkrátka ovládáte financování svého vozu naplno a bez dalších poplatků při uzavření smlouvy. Více na http://select.kia.com

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pamárník národního písemnictví:  Online projekt Karantéňan přichází s další výzvou k autorské tvorbě

19:07 Pamárník národního písemnictví: Online projekt Karantéňan přichází s další výzvou k autorské tvorbě

V době jarního lockdownu představilo lektorské oddělení Památníku národního písemnictví (PNP) postav…