Informace ze zasedání Správní rady SŽDC

04.10.2015 14:36 | Zprávy

Výsledky hospodaření Správy železniční dopravní cesty za první pololetí letošního roku, personální audit na generálním ředitelství nebo aktuální stav běžících projektů, jako jsou převod nádražních budov, stavební zakázka Hanušovice – Jeseník a čerpání fondů OPD. To jsou zásadní body z programu pravidelného pátečního jednání Správní rady SŽDC.

Informace ze zasedání Správní rady SŽDC
Foto: szdc.cz
Popisek: Správa železniční dopravní cesty

Dne 25. 9. 2015 na svém pravidelném jednání projednala rada tato témata:

- Správní rada vzala na vědomí informaci o hospodaření státní organizace v prvním pololetí roku 2015. „Při porovnání s loňským rokem je jasně vidět, že si podnik stojí lépe, než ve stejném období loni,“ řekl po jednání předseda správní rady Vladimír Novotný.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Baxa byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Vláda navrhuje zmrazit cenu dálniční známky

19:15 Úřad vlády: Vláda navrhuje zmrazit cenu dálniční známky

Ceny dálničních známek v Česku by se v příštím roce neměly měnit.