Jihomoravský kraj: Z rozpočtu míří přes padesát milionů do sportu

28.04.2017 14:05 | Zprávy

Masivní podporu do oblasti sportu v celkové výši 54 milionů korun schválilo 27. dubna jihomoravské krajské zastupitelstvo. Největší podíl této částky bude vyčleněno z dotačního titulu, další část poputuje na podporu prestižních sportovních soutěží a dotace na základě uzavřených memorand.

Jihomoravský kraj: Z rozpočtu míří přes padesát milionů do sportu
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

Celkem 242 subjektům působícím v oblasti tělovýchovy a sportu přispěje letos krajská samospráva celkovou částkou 35 milionů korun v rámci dotačního programu Podpora sportu v Jihomoravském kraji 2017.  Mezi podpořené projekty patří například opravy fotbalových kabin, opravy a rekonstrukce tělocvičen a hřišť, nákup sportovního náčiní či podpora sportovní činnosti zejména mládežnických oddílů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

EU

Kritizujete EU neustále, oprávněně, ale proč jste slevili z vašeho požadavku na referendum o vystoupení? Nebo bude? A můžete jinak, když budete ve vládě zabránit tomu, aby nám EU zdražovala život?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

22:08 Národní zemědělské muzeum Praha se připojuje k Noci betlémů

Papírové betlémy Trnky, Lady nebo Šlitra k vidění po setmění. Noci betlémů upozorňuje na výjimečnou …