MHMP: Uzavření Pražského hradu a zatížení komunikací v souvislosti s akcemi v rámci předsednictví v Radě EU

05.10.2022 9:15 | Tisková zpráva

Tento týden se v Praze uskuteční v rámci předsednictví České republiky v Radě EU summit Zasedání lídrů v rámci European Political Community a neformální Summit EU 27.

MHMP: Uzavření Pražského hradu a zatížení komunikací v souvislosti s akcemi v rámci předsednictví v Radě EU
Foto: Hans Štembera
Popisek: Budova Nové radnice, sídla pražského magistrátu

Akce se budou konat 6. a 7. října na Pražském hradě a do Prahy přijedou kromě lídrů sedmadvacítky také představitelé dalších zemí, předpokládá se příjezd asi dvou tisíc hostů.

V souvislosti s nadcházejícími jednáními je od dnešního dne do 8. října včetně uzavřen areál Pražského hradu pro veřejnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dálniční známka

Dobrý den, ví se, jak to bude za vaší vlády se zdražováním dálniční známky? Budete ji zdražovat jako předchozí (tato) vláda?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Finanční správa: Objevila se další intenzivní vlna podvodných e-mailů a SMS

16:14 Finanční správa: Objevila se další intenzivní vlna podvodných e-mailů a SMS

Finanční správa České republiky varuje veřejnost před další vlnou podvodných e-mailů a SMS, které se…