MŠMT: Výzva k předložení návrhů na udělení Ceny ministra pro vynikající studenty

22.08.2017 18:31

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vyhlašuje výzvu k předložení návrhů na udělení Ceny ministra školství, mládeže a tělovýchovy pro vynikající studenty a absolventy studia ve studijním programu a za mimořádné činy studentů , která se uděluje vynikajícím studentům nebo absolventům bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu za mimořádné výsledky ve studiu nebo ve vědecké, výzkumné, vývojové a inovační, umělecké nebo další tvůrčí činnosti související se studiem v daném studijním programu.

MŠMT: Výzva k předložení návrhů na udělení Ceny ministra pro vynikající studenty
Foto: msmt.cz
Popisek: MŠMT - logo

Dále se tato cena uděluje studentovi nebo absolventovi bakalářského, magisterského nebo doktorského studijního programu za mimořádný čin prokazující občanskou statečnost, odpovědnost nebo obětavost. Konkrétní podmínky obsahuje Statut ministra školství, mládeže a tělovýchovy pro vynikající studenty a absolventy studia ve studijním programu a za mimořádné činy studentů. Ocenění tvoří diplom a další věcné nebo peněžní ocenění v hodnotě do 25 000 Kč. V kalendářním roce může být uděleno nejvýše 10 těchto ocenění.

Návrhy na udělení Ceny mohou rektoři vysokých škol podávat do 31. srpna 2017 odboru vysokých škol. V souladu s doporučením Výběrové komise pro udělení ceny Vás žádáme o zasílání prací v listinné i v elektronické podobě, aby se Výběrová komise mohla s vybranými návrhy dostatečně seznámit. Formulář k nominacím na udělení ceny a Statut ceny jsou k dispozici ZDE


 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jihomoravský kraj: Radní rozhodli o přerozdělení zůstatků z kotlíkových dotací

22:54 Jihomoravský kraj: Radní rozhodli o přerozdělení zůstatků z kotlíkových dotací

Na 5 milionů korun pro celkem 47 žadatelů – krajští radní rozhodli o přerozdělení dalších financí v …