Organizaci Dejme dětem šanci pomohla olympionička, herečka i plastický chirurg

02.10.2014 15:35

Restaurace T.G.I. Friday´s pomáhá již od loňského roku dětem z dětských domovů prostřednictvím neziskové organizace Dejme dětem šanci. Včera se na slavnostní párty u příležitosti znovuotevření restaurace T.G.I. Friday´s v Praze Na Příkopě sešlo hned několik známých tváří.

Organizaci Dejme dětem šanci pomohla olympionička, herečka i plastický chirurg
Foto: Dejme dětem šanci
Popisek: Do akce organizace Dejme dětem šanci se zapojili i Barbora Špotáková, Jan Měšťák a Lucie Benešová.

Nechyběla dvojnásobná olympijská vítězka Barbora Špotáková, drinky odvážně míchala herečka Lucie Benešová a že opravdu umí pracovat s nožem, předvedl při krájení dortu věhlasný plastický chirurg docent Jan Měšťák. Všichni tři jmenovaní jsou patrony neziskové organizace Dejme dětem šanci, jejíž zástupci převzali v průběhu večera od generálního manažera restaurace Petra Vlastníka šek v hodnotě 50 000,- Kč. Navíc po celý měsíc říjen bude v restauraci probíhat akce, kdy 5,- Kč z každého hamburgeru půjde na podporu dětí z dětských domovů.

„Podpory ze strany T.G.I. Friday´s si velice vážíme. Mimo finanční podpory je pro nás velice přínosné i to, že se o nás prostřednictvím prodejní akce dozvědí zákazníci restaurace, kteří se mohou do podpory dětí následně zapojit“, říká ředitelka a zakladatelka Dejme dětem šanci Michaela Chovancová.

Již příští víkend T.G.I. Friday´s poskytne již po druhé formou daru slavnostní oběd pro 36 dětí zařazených do Stipendijního programu v rámci projektu „Pomoz mi do života…“. Slavnostní oběd je součástí víkendového setkání s dětmi a loni si ho všechny děti velice užily. Do podpory konkrétních dětí se zapojili i jednotliví zaměstnanci restaurace.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tchaj-wan

Proč právě Tchaj-wan jako první? Proč jste neobvolal dřív třeba naše sousedy? Chápu, že nevoláte Zemanovi, ale proč nezačít v Evropě? A máte nějaké spojení na amerického prezidenta? Chtěl byste se s ním jako prezident sejít? Zeman chtěl a nepovedlo se mu to. Ale to bylo ještě za Trumpa.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky kondoluje syrskému lidu

14:21 Hrad: Prezident republiky kondoluje syrskému lidu

Sýrii postihlo ničivé zemětřesení