Páteční Žebřík zahájí electroswing a zakončí Jelen, vystoupí i No Name, Tata Bojs, Marpo a Barbora Poláková

07.03.2016 18:20

Už tento pátek 11. března se v Plzni sejde elita tuzemské hudby na vyhlášení ankety Žebřík. Během šestihodinové show se v areálu DEPO2015 koncertně představí Kateřina Marie Tichá, Mydy Rabycad, No Name, Barbora Poláková, Marpo & Troublegang a skupina Jelen. Start nabitého programu je už v 19 hodin!

Páteční Žebřík zahájí electroswing a zakončí Jelen, vystoupí i No Name, Tata Bojs, Marpo a Barbora Poláková
Foto: Žebřík
Popisek: Žebřík 2015

V průběhu večera, který opět moderují Tomáš Hanák a Barbora Poláková, bude uděleno 27 cen v devíti kategoriích, a to na základě hlasování hudebních fanoušků na stránkách Anketazebrik.cz. Nejžhavějšími kandidáty na žebříkovské trofeje jsou nominovaní Kryštof, Chinaski, Slza, Barbora Poláková, Tata Bojs, David Koller, Aneta Langerová, Mandrage, Cocotte Minute, Xindl X, Kofe-In, Support Lesbiens, Dan Bárta, Tomáš Klus, Ewa Farna, Klára Vytisková, Lenka Dusilová, Tonya Graves, Jelen, Mydy Rabycad, Smrtislav a Thom Artway.

Sošky vytvořené renomovaným sochařem Václavem Česákem budou předány i v kategoriích Akce a Film roku, a chybět nebude ani speciální ocenění, které v minulosti obdržely osobnosti jako Richard Müller, Miro Žbirka, Chinaski, Tata Bojs, David Koller, Dan Bárta, Glenn Hughes, Ashley Slater nebo Michal Pavlíček.

Program nabídne mnohá exkluzivní vystoupení. „Slovenští hitmakeři No Name na Žebříku odstartují očekávané turné S láskou, půjde o jejich jediný západočeský koncert. Letošní koncertní premiéru zde absolvují také Tata Bojs, a to s úspěšným loňským albem A/B. Atraktivní podívanou slibuje představení rappera Marpa & Troublegang a jeho novinkové desky Lone Survivor. A velký zájem vzbuzuje i první mimopražské vystoupení kapely Barbory Polákové“, přibližuje dramaturgii akce ředitel cen Žebřík Jarda Hudec.

Žebřík 2014 Ondřej Brzobohatý by Nikol Hoangová.

Úvod večera bude patřit už v 19 hod. talentované zpěvačce Kateřině Marii Tiché a electroswingové show Mydy Rabycad. Nabitý line-up završí koncertní set populární formace Jelen, která kromě osvědčených hitů nabídne i ochutnávky z připravovaného alba.

Druhou scénu – Red Bull stage ovládnou přední DJs a jejich speciální hosté: DJ Friky za doprovodu zpěváka Martina Svátka a bubeníka Marka Freetchy, DJ Robot + saxofonista Radimo, a DJ Rockstar. Počínaje půlnocí se na témže místě rozjede pověstná after party s hvězdami Žebříku. Vstup na after party mají držitelé VIP passů.

Poslední série vstupenek v ceně 350 Kč je v obvyklých předprodejích: http://www.ireport.cz/clanky/akce-special/21567-hudebni-ceny-zebrik .  

Zmíněné VIP passy v ceně za 990 Kč zahrnují přístup do VIP lounge, parkování v areálu, bezplatnou konzumaci (pivo, víno, nealko), vstup na after party a až 40% slevy na služby České pojišťovny.

Žebřík 2014 Bára Poláková Tomáš Hanák by Čestmír Jíra.

Organizátorem 24. ročníku Hudebních cen Žebřík je magazín iREPORT. Díky spolupráci se Samosebou.cz se Žebřík opět zapojí do třídění odpadu. Dalšími partnery jsou Plzeň 2015, Vodárna Plzeň, Česká pojišťovna, Red Bull, Budějovický Budvar, Ochranný svaz autorský, Plzeňská karta, Vinofol, Café Beruška, Hotel IBIS.

Záštitu nad akcí převzal primátor Plzně Martin Zrzavecký: „Vyhlášení cen Žebřík považuji za prestižní hudební událost, která má v Plzni své místo. Přestože postupně měnila zázemí a vystřídala několik míst pro předávání cen, jsem přesvědčen, že industriální prostory DEPO2015 jsou pro tento typ akce ideální.“

Více na http://www.anketazebrik.cz.

Text a foto: Čestmír Jíra, Nikol Hoangová, Petr Tibi

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zoo Praha: Nová kategorie Czech Nature Photo - Ohrožené druhy a jejich ochrana

7:34 Zoo Praha: Nová kategorie Czech Nature Photo - Ohrožené druhy a jejich ochrana

S cílem přispět k lepšímu informování veřejnosti o ohrožených druzích a jejich ochraně je letošní ro…