Policie ČR: Zahájení festivalu se obešlo bez komplikací

04.07.2017 10:16 | Zprávy

V pátek dne 30. 6. 2017 se uskutečnilo slavnostní zahájení festivalu a před hotelem Thermal a jeho blízkém okolí bylo velmi rušno. Mnoho návštěvníků festivalu se přišlo podívat na známe osobnosti filmu a těšili se že uvidí právě toho svého "herce". Policisté v tuto chvíli měli jiný úkol, a to zajistit veřejný pořádek. Podařilo se a slavnostní zahájení se obešlo bez komplikací.

Policie ČR: Zahájení festivalu se obešlo bez komplikací
Foto: Policie ČR
Popisek: Policie ČR, logo.

V noci to už ovšem vypadalo jinak. Po půlnoci řešili karlovarští policisté několik výtržnictví. Na dva muže dokonce museli použít donucovací prostředky, přičemž na jednoho z nich opakovaně. Oba muži byli pod vlivem alkoholu, a tak noc strávili na záchytné stanici. Druhý den dopoledne museli své jednání na policejním oddělení vysvětlit.

Od soboty 1. 7. od 10 h byli k dispozici návštěvníkům festivalu 2 policisté a 1 strážník v Mobilním komunikačním a informačním centru. Během dne se přesunuli na tři různá stanoviště v centru Karlových Varů, kde odpovídali na desítky různých dotazů nejenom cizincům. Dotazy se často týkaly kde najít kavárnu, lázně, poštu, hotel a podobně.

Nedílnou součástí služeb mobilního centra je také pítko pro psy, ti osvěžením nepohrdli a majitelé čtyřnohých společníků tuto službu uvítali. Několik hostů festivalu si také přišlo ověřit, zda nejsou pod vlivem alkoholu, jelikož se chystali řídit vozidlo. Sobotní noc byla klidná oproti noci předtím. Žádné velké výtržnosti či rušení nočního klidu policisté nemuseli řešit.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Mgr. Aleš Dufek byl položen dotaz

Uznáváte, že nedostatečně řešíte problémy, které trápí většinu z nás?

Pane Dufku, teď jsem si přečetl tento váš komentář nebo jak to nazvat - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Dufek-KDU-CSL-Volici-maji-tendenci-se-vymezovat-proti-vladnouci-garniture-756812. Uvádíte v něm, že úspěšná strana bude ta, která dokáže vyřešit reálné problémy lidí - na...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy zjednodušují on-line nákup jízdenek na noční vlaky

13:21 České dráhy zjednodušují on-line nákup jízdenek na noční vlaky

Nákup jízdenek na noční vlaky je v aplikaci Můj vlak a v e-shopu Českých drah nově mnohem přehledněj…