Přes sto padesát pacientů se žloutenkou léčila FN Brno

12.08.2016 20:56 | Zprávy

Aktuální situace na Klinice infekčních chorob Fakultní nemocnice Brno je 15 pacientů s hepatitidou A nebo-li se žloutenkou. Od začátku roku už bylo ve FN Brno hospitalizováno přes sto padesát pacientů.

Přes sto padesát pacientů se žloutenkou léčila FN Brno
Foto: fnbrno.cz
Popisek: Fakultní nemocnice Brno - logo

Jen pro srovnání uvádíme, že v minulých letech to bylo do deseti pacientů ročně. Díky pomoci FN u sv. Anny v Brně a přesunutí některých pacientů z interny došlo k rozšíření počtu lůžek pro infekční nemocné na Klinice infekčních chorob.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Jestli má dojít ke změně

Nemyslíte, že byste jako politici měli přestat štvát lidi proti sobě a i vy se k sobě chovat s větší úctou? Podle mě to dělají politici ze všech stran jen někdo víc a někdo víc.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČSÚ: Zadlužení veřejného sektoru stále roste

16:13 ČSÚ: Zadlužení veřejného sektoru stále roste

Výsledek hospodaření veřejného sektoru v Česku za rok 2024 skončil v deficitu na úrovni 3,0 % HDP. H…