První galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí bude v Praze

14.02.2019 13:17

Již 5. dubna letošního roku se v Praze začnou dobrovolně svlékat tisíce lidí ročně. Svoje brány zde totiž otevře první galerie na světě, kde bude sálá expozice skutečných nahých lidí - VOAYER GALLERY.

První galerie na světě se stálou expozicí skutečných nahých lidí bude v Praze
Foto: VOAYER GALLERY
Popisek: Dívka - ilustrační foto

Po celkem pěti výstavách skutečných nahých lidí (VOAYER), které dohromady trvaly patnáct dní a v čistém výstavním čase potom 90 hodin, se jejich autor Mário Petreje rozhodl, že návštěvníkům poskytne tento zážitek celoročně. 

Galerie se nachází na Václavském náměstí 58 v Domě módy (4. poschodí). Návštěvníci ji budou moci shlédnout mimo pondělka denně mezi 11:00 a 21:30.

"Okamžitě po ohlášení, že otevřu takovou galerii, mě začali kontaktovat umělci, jejichž tvorba úzce souvisí s erotikou nebo nahotou, že by měli zájem vystavit svá díla. V jiných galeriích jim totiž prostor odmítají poskytnout. Prostory VOAYER GALLERY tak budou tvořit i díla různých umělců, ale prioritou vždy budou skuteční nazí lidé. Protože lidé jsou umění."

Mário Petreje, autor výstavy

 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

22:11 Středočeský kraj: Zastupitele souhlasí, že kraj bude ručit za úvěr mladoboleslavské nemocnice na výstavbu parkovacího domu

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a. s., je připravena realizovat stavbu parkovacího domu, který za…