ŘSD podepsalo s Českou telekomunikační infrastrukturou smlouvu o spolupráci

31.07.2015 8:25

ŘSD a společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) podepsali rámcovou smlouvu o spolupráci obou společností. Generální ředitel ŘSD Ing. Jan Kroupa a generální ředitel CETIN Ing. Petr Slováček stvrdili svým podpisem smlouvu, která je důležitým aktem pro obě společnosti. Doposud podobná dohoda chyběla, což přinášelo komplikace při vzájemné spolupráci.

ŘSD podepsalo s Českou telekomunikační infrastrukturou smlouvu o spolupráci
Foto: ŘSD
Popisek: Logo ŘSD

„Smlouva je dovršením naší dlouholeté spolupráce a plně reflektuje zákon o elektronických komunikacích. Předpokládáme, že přispěje k zefektivnění přípravy a realizace staveb dopravní infrastruktury po celé České republice. Dohoda mimo jiné umožní oběma stranám plánovat v předstihu vymístění stávajících sítí mimo staveniště připravovaných komunikací a lépe plánovat harmonogramy výstavby dálnic a silnic I. třídy, a současně jejich údržby a oprav,“ říká Ing. Jan Kroupa, generální ředitel ŘSD.

„Pro telekomunikačního operátora s největší telekomunikační sítí v zemi přinese podpis smlouvy hlavně zefektivnění překládek telekomunikačního vedení při stavbách důležité národní dopravní infrastruktury,“ říká Petr Slováček, generální ředitel společnosti CETIN. „Díky tomu můžeme všem našim partnerům garantovat plně funkční a dostupné telekomunikační služby i při výstavbě a rekonstrukcích silnic a dálnic,“ dodává.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ČEZ: Webové a mobilní aplikace už vítězí nad emaily

7:34 ČEZ: Webové a mobilní aplikace už vítězí nad emaily

Zákaznická obsluha nejvýznamnějšího českého dodavatele energií ČEZ Prodej loni vyřešila téměř 3,5 mi…