SYNOT získal další prestižní ocenění

03.12.2014 16:29

Mezinárodní skupina SYNOT získala další významné ocenění. Tentokrát se stala prostřednictvím slovenské společnosti SYNOT W, a. s. držitelem ceny Merkúr 2014.

SYNOT získal další prestižní ocenění
Foto: SYNOT
Popisek: Miroslav Valenta, obchodní ředitel skupiny SYNOT, Zuzana Dindofferová, výkonná ředitelka slovenské společnosti SYNOT W, a.s. a Neophytos Neophytou, ředitel společnosti SYNOT International Limited.

Představitelé slovenské Finanční správy a Ministerstva financí totiž dnes ocenili společnosti, které za uplynulé zdaňovací období projevily největší daňovou disciplínu a za loňský rok zaplatily největší částky na dani z příjmu v jednotlivých krajích. Slovenská společnost SYNOT W, a.s. byla jednou z nich.

„Chtěl bych poděkovat společnostem, které mají zodpovědný přístup ke svým daňovým povinnostem a významně se podílejí na celkovém inkasu daně z příjmů právnických osob. Dovolím si vyjádřit naději, že toto ocenění přispěje k hrdosti firem za jejich daňovou disciplínu a že se stane pěknou tradicí, motivující také ostatní společnosti ke stejně vzornému naplňování daňové politiky,“ uvedl prezident Finanční správy SR František Imrecze.

Soutěž se konala podruhé – vloni se totiž uskutečnil její nultý ročník. Organizátoři se inspirovali v okolních zemích. Snahou je eliminovat v dnešní době stále častější jev, spočívající v obcházení daňových pravidel.

„Jednotlivé společnosti skupiny SYNOT vždy plně dodržovaly veškerou platnou legislativu i podmínky zdanění v jednotlivých zemích, kde působí. Snažíme se být dobrými partnery obcím, městům, krajům i zemím, v nichž provozujeme své podnikatelské aktivity. Dnešního ocenění si proto velmi vážíme,“ doplnil Miroslav Valenta, obchodní ředitel skupiny SYNOT, který dnešní ocenění převzal.

Skupina SYNOT má na svém kontě již řadu ocenění. Její společnosti se opakovaně dostaly mezi českých 100 nejlepších firem. Ceny získávají také její jednotlivé projekty. Naposledy – na podzim letošního roku – to byl slovenský hotel Elizabeth, který se stal v rámci evropských historických hotelů hotelem s nejlepší péčí o klienty.

„Každé podobné vyznamenání je pro nás nejen závazkem do budoucna, ale současně vynikající zpětnou vazbou a ujištění o tom, že strategie, kterou volíme při našem podnikání, je správná. Vždy jsme šli cestou maximální transparentnosti a plného respektování všech pravidel, Jsem přesvědčen o tom, že je i díky tomu SYNOT mezinárodně respektovanou skupinou,“ uzavírá Neophytos Neophytou, ředitel společnosti SYNOT INTERNATIONAL LIMITED.

O skupině SYNOT:

Skupina SYNOT je mezinárodní, respektovanou strukturou společností, které podnikají ve 12 zemích světa a zaměstnávají na 3000 osob. Roční obrat celé skupiny dosahuje přibližně 12 miliard korun.

Ve své podnikatelské činnosti se jednotlivé společnosti věnují hned několika odvětvím. Jedná se především o loterní průmysl, oblast IT technologií, online řešení a podporu startupových projektů, správu a rekonstrukci nemovitostí, investice v oblasti cestovního ruchu a v neposlední řadě prodej luxusních automobilů BMW.

Skupina SYNOT se také v jednotlivých zemích, kde působí, dlouhodobě podílí na podpoře sportu a neziskového sektoru. Například v České republice je titulárním partnerem nejvyšší fotbalové soutěže, zvané SYNOT LIGA a prostřednictvím Nadace SYNOT podpořila již tisíce veřejně prospěšných projektů dohromady stovkami milionů korun.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance

16:05 Hrad: Prezident republiky přijme nové velvyslance

Prezident republiky Miloš Zeman převezme ve středu dne 19. června 2019 od 14:00 hodin na Pražském hr…