Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

21.02.2019 11:20

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z klíčových.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate
Foto: Archiv Natland Real Estate
Popisek: Jeden z nejúspěšnějších projektů, Čakovický park

„Změna souvisí se změnou názvu celé skupiny, která nadále komunikuje jen pod jménem Natland,“ vysvětluje partnerka Natlandu zodpovědná za oblast developmentu a předsedkyně představenstva Natland Real Estate Jana Sečkářová.

„Filosofií celé skupiny je snaha pozitivně měnit své okolí k lepšímu. Nejviditelněji se to projevuje právě v našich developerských projektech,“ dodává Sečkářová.

„V oblasti rezidenčního developmentu jsme aktivní více než jednu dekádu, spolu s našimi partnery jsme zrealizovali projekty za více než tři miliardy korun,“ připomíná.

Před dokončením je soubor bytových a řadových rodinných domů v projektu Lipenecký park. Jeho ambicí je přinést do Lipenců, jedné z nejklidnějších a nejzelenějších okrajových částí Prahy, další zeleň a možnosti trávení volného času.

Společnost v současnosti dokončuje také projekt Bubeneč Gardens, za který obdržela Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2018.

Víc než tisícovka lidí našla také bydlení v projektu Čakovický park, v němž od roku 2011 postupně vyrostlo na 800 bytů. Součástí projektu jsou mimo jiné dvě mateřské školy nebo volnočasové hřiště. Také tento projekt byl opakovaně oceněn.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM navrátil kulturní památce Plzni její původní vzhled

7:34 ÚZSVM navrátil kulturní památce Plzni její původní vzhled

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Plzni si u Plzeňanů vysloužil pochvalné r…