Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate

21.02.2019 11:20

Společnost NG RE ze skupiny Natland bude své další plánované projekty realizovat pod novým názvem Natland Real Estate. V investiční skupině bude nadále zajišťovat developerské projekty, které jsou pro ni jedny z klíčových.

Společnost NG RE mění název na Natland Real Estate
Foto: Archiv Natland Real Estate
Popisek: Jeden z nejúspěšnějších projektů, Čakovický park
reklama

„Změna souvisí se změnou názvu celé skupiny, která nadále komunikuje jen pod jménem Natland,“ vysvětluje partnerka Natlandu zodpovědná za oblast developmentu a předsedkyně představenstva Natland Real Estate Jana Sečkářová.

„Filosofií celé skupiny je snaha pozitivně měnit své okolí k lepšímu. Nejviditelněji se to projevuje právě v našich developerských projektech,“ dodává Sečkářová.

„V oblasti rezidenčního developmentu jsme aktivní více než jednu dekádu, spolu s našimi partnery jsme zrealizovali projekty za více než tři miliardy korun,“ připomíná.

Před dokončením je soubor bytových a řadových rodinných domů v projektu Lipenecký park. Jeho ambicí je přinést do Lipenců, jedné z nejklidnějších a nejzelenějších okrajových částí Prahy, další zeleň a možnosti trávení volného času.

Společnost v současnosti dokončuje také projekt Bubeneč Gardens, za který obdržela Cenu architektů v soutěži Realitní projekt roku 2018.

Víc než tisícovka lidí našla také bydlení v projektu Čakovický park, v němž od roku 2011 postupně vyrostlo na 800 bytů. Součástí projektu jsou mimo jiné dvě mateřské školy nebo volnočasové hřiště. Také tento projekt byl opakovaně oceněn.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: komerční tisková zpráva
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

AOPK ČR: Pohotovostní linky pro šetření škod na hospodářských zvířatech fungují i o víkendu

10:39 AOPK ČR: Pohotovostní linky pro šetření škod na hospodářských zvířatech fungují i o víkendu

Pro vyplacení kompenzace je klíčové, aby škody byly nahlášeny do 48 hodin.