TV Barrandov: Arény Jaromíra Soukupa zasáhly 592 tisíc diváků

02.11.2017 11:02

Hlavními tahouny úspěšných úterků Skupiny Barrandov se staly premiérové díly nového diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa. Setkání generálního ředitele Jaromíra Soukupa s politiky a významnými představiteli veřejného života přilákalo k televizním obrazovkám 592 tisíc diváků.

TV Barrandov: Arény Jaromíra Soukupa zasáhly 592 tisíc diváků
Foto: TV Barrandov
Popisek: Jaromír Soukup, generální ředitel televize Barrandov s ministrem životního prostředí, místopředsedou hnutí ANO 2011 Richardem Brabcem

V úterý 31. října odvysílala televize Barrandov další díl diskusního pořadu Aréna Jaromíra Soukupa, jehož čestným hostem byl ministr životního prostředí, místopředseda hnutí ANO 2011 a jeden z nejbližších spolupracovníků Andreje Babiše – Richard Brabec. Ten v přímém přenosu odpovídal na otázky, co si myslí o kauze lithium, kdy budou v Česku stejně kvalitní potraviny jako v Německu a jak vidí vyjednávání. To vše pod taktovkou moderátora pořadu Jaromíra Soukupa, generálního ředitele televize Barrandov a předsedy představenstva mediálního domu Empresa Media.

Šlo již o druhou premiéru, která navázala na úspěšný díl z minulého týdne s odborářským šéfem Josefem Středulou, který si nenechalo ujít 194 tisíc diváků starších 15 let při podílu 6,1 procenta. V průběhu pořadu sledovanost dokonce rostla – až k maximu 267 tisíc diváků. Alespoň tři minuty v kuse ho vidělo 431 tisíc diváků. Výborných čísel dosáhl i úterní díl – sledovalo ho 155 tisíc diváků, v maximu 198 tisíc, a alespoň tři minuty v kuse pořad vidělo 346 tisíc diváků. Premiéry prvních dvou dílů Arény Jaromíra Soukupa tedy celkově zasáhly 592 tisíc diváků.

„Jsem velmi potěšen, že se nám i s novým pořadem Aréna Jaromíra Soukupa podařilo připojit k nejsledovanějším formátům televize Barrandov, mezi které již dlouhodobě patří Naše zprávy či TÝDEN s prezidentem. Vnímám to jako pozitivní zpětnou vazbu od diváků, jež odráží nejen přitažlivost tohoto formátu, ale i naši snahu o co nejzajímavější programové schéma,“ uvedl Jaromír Soukup.

ATO – Nielsen Admosphere, 24.10.2017 – 31.10.2017, cílová skupina: 15+, typ sledovanosti Live + TS0-3, data k dispozici 1.11.2017

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: komerční tisková zpráva

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Euro je cestou k vyšší prosperitě a stabilitě naší ekonomiky

To tvrdíte vy. Pokud ale vím, třeba v Řecku měli Euro a dostali se do velkých finančních problémů, které pak řešili ostatní státy, takže kdyby byla vaše teze správná, jak to že se Řecko dostalo do takových dluhů a hrozil krach jejich ekonomiky?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

CESNET bude spolupracovat s House of Lobkowicz na digitalizaci uměleckých sbírek

19:15 CESNET bude spolupracovat s House of Lobkowicz na digitalizaci uměleckých sbírek

Sdružení CESNET a zástupci rodiny Lobkowiczů podepsali memorandum o spolupráci, jejímž cílem je digi…