UJAK: Dny otevřených dveří ukáží, jak lze moderně studovat

29.08.2012 20:10 | Zprávy
autor: jr

Největší soukromá univerzita v Česku, Univerzita Jana Amose Komenského (UJAK) v Praze, se otevře ve dnech 3. a 4. září 2012 veřejnosti.

UJAK: Dny otevřených dveří ukáží, jak lze moderně studovat
Foto: Redakce
Popisek: UJAK

V Roháčově ulici č. 69 zpřístupní zájemcům o vysokoškolské studium své učebny i špičkově vybavené audiovizuální studio. Návštěvníci se dozvědí vše o univerzitě, možnostech studia a oborech, které se na UJAK vyučují. Navíc mají možnost se v těchto dnech se zástupci instituce i vyučujícími profesory poradit o správném výběru studijního programu.

UJAK nabízí 11 studijních oborů v prezenčním a kombinovaném programu. Studovat zde můžete jak bakalářská, tak navazující magisterská, inženýrská i doktorská studia s humanitním či ekonomickým zaměřením. Na této první soukromé univerzitě lze studovat i programy MBA s akreditací FIBAA. Ta zajišťuje úroveň kvality studia srovnatelnou se světovými univerzitami. UJAK jako jedna z mála institucí v Česku vyučuje cizí jazyky s mezinárodním certifikátem TELC.

Program dní otevřených dveří Univerzity Jana Amose Komenského v Praze:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Ing. Aleš Juchelka byl položen dotaz

Je to pravda?

Je pravda, že vaše poradkyně Semansová má na starosti miliardové dotace a samá má firmu na dotace - na pomoc s jejich získáváním? Jestli ano, vám to přijde v pořádku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústecký kraj: Putovní pohár za nejlepší školu v celostátní soutěži zůstal u nás

7:33 Ústecký kraj: Putovní pohár za nejlepší školu v celostátní soutěži zůstal u nás

Dvoudenní soutěž AUTODESK ACADEMIA DESIGN 2026 se uskutečnila na Střední průmyslové škole Resslova 5…