ÚZSVM převedl zdarma pozemek s parkovou úpravou do vlastnictví Hradce Králové

16.09.2022 22:11 | Tisková zpráva

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Hradci Králové bezúplatně převedl do vlastnictví statutárního města Hradec Králové pozemek o celkové výměře 2 015 m2.

ÚZSVM převedl zdarma pozemek s parkovou úpravou do vlastnictví Hradce Králové
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Pozemek je součástí veřejného prostranství s parkovou úpravou v blízkosti centra města Hradec Králové mezi ulicemi Hybešova, Sokolovská a Dykova, které plní funkci především rekreační, estetickou a krajině ekologickou. Na pozemku se nachází stezka pro pěší, veřejné osvětlení a městský mobiliář – lavičky a koše, vše ve vlastnictví statutárního města Hradec Králové, které zároveň provádí celoroční údržbu parku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

To jako fakt?

Podle rozhodnutí Evropského soudního dvora prý státy musí ubytovat migranty, i když už nemají kapacity. Je to pravda? A jestli ano, není fakt načase z EU snad i vystoupit? Vždyť to je zase rozhodnutí, které jde proti zdravému rozumu.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Senát: Komentované prohlídky Valdštejnského paláce pro jednotlivce

19:15 Senát: Komentované prohlídky Valdštejnského paláce pro jednotlivce

Nově se mohou jednotlivci zúčastnit také komentované prohlídky Valdštejnského paláce.