V knihkupectví NPÚ letos nakoupíte i na Štědrý den, ovšem potom se otevře až ve středu 6. ledna

22.12.2015 16:27 | Zprávy

Pokud sháníte vánoční dárky na poslední chvíli, můžete se i na Štědrý den zastavit v knihkupectví a informačním centru Národního památkového ústavu v ulici Na Perštýně v Praze. Knihkupectví bude mít ve dnech svátečního volna zavřeno a znovu se otevře 6. ledna 2016.

V knihkupectví NPÚ letos nakoupíte i na Štědrý den, ovšem potom se otevře až ve středu 6. ledna
Foto: NPÚ
Popisek: Národní památkový ústav

Otevírací doba v knihkupectví a informačním centru NPÚ v době vánočních svátků: ve čtvrtek 24. prosince otevřeno od 9 do 15 hodin, ve dnech 25. prosince až 5. ledna zavřeno.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Ještě jeden dotaz

Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Stanice metra Flora se kvůli rekonstrukci na deset měsíců zavírá

7:16 MHMP: Stanice metra Flora se kvůli rekonstrukci na deset měsíců zavírá

Stavební práce na kompletní rekonstrukci stanice metra Flora na lince A vstupují do hlavní fáze.