Vítězem I. ročníku soutěže Doporučeno zaměstnavateli je pražská strojařina

14. 11. 2014 12:26

V rámci 3. Výročního HR SUMMITU 2014, udělovali zástupci předních podniků v Čechách poprvé cenu Doporučeno zaměstnavateli. První cenu v kategorii vysokých škol získala Fakulta strojní ČVUT v Praze.

Vítězem I. ročníku soutěže Doporučeno zaměstnavateli je pražská strojařina
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Cenu přebíral děkan fakulty, profesor Michael Valášek, zakladatel mechatroniky v českém školství. Při této příležitosti nastínil některé ze svých návrhů na změnu ve vzdělávání technických oborů v celém školském systému. Změna by se měla týkat zejména komunikace směrem k budoucím uchazečům o studium a jejich matkám, které z 80% ovlivňují životníí směřování svých potomků.

„Každému, kdo absolvuje inženýrské studium garantujeme zaměstnání, protože české hospodářství stojí na průmyslu a průmysl stojí na strojním inženýrství. Ocenění si velmi vážím a děkuji za něj. Představuje pro mne velký závazek pro pokračování v nové orientaci fakulty. Věřím, že v ocenění FS ČVUT v Praze se projevilo nové směřování fakulty, kdy ve středu naší pozornosti jsou studenti a zaměstnavatelé. Jde o zahájení nového způsobu komunikace se studenty a průmyslovými podniky o jejich skutečných potřebách.“

Cenu předával  Jan Marek, náměstek ministryně práce a sociálních věcí a  Josef Šmíd,  HR Business Partner závodu Kvasiny, ŠKODA AUTO a.s.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

dTest: Spotify na Androidu stále nedovoluje editaci playlistu

19:34 dTest: Spotify na Androidu stále nedovoluje editaci playlistu

Aplikace hudební služby Spotify nabízí ve verzi pro iOS více než v té pro Android. Vrásky na čele už…