Wüstenrot: Stavební spoření – investice, která se vyplatí

02.01.2014 12:00 | Zprávy

Nulové finanční riziko, nadprůměrné zhodnocení vkladů a možnost kdykoliv využít úvěr na financování bydlení. To jsou základní výhody stavebního spoření, které již dvacet let využívají a oceňují miliony českých klientů. Pokud uzavřete stavební spoření Wüstenrot do konce roku, můžete se těšit, že se vaše vklady zhodnotí v průměru až 5,58 procenty ročně.

Wüstenrot: Stavební spoření – investice, která se vyplatí
Foto: red
Popisek: Wüstenrot – stavební sořitelna a.s.

V posledních letech padaly mnohé návrhy, jak stavební spoření změnit, což u klientů vyvolávalo zásadní otázku, zda bude stavební spoření vůbec ještě výhodné. Dnes na ni můžeme odpovědět, že ano. Ve stavebním spoření se nic nezměnilo a jeho podmínky zůstávají stejné jako dříve. A z hlediska výnosu mu jen stěží může konkurovat jiný srovnatelný finanční produkt.

Zhodnocení vkladů až 5,58 % ročně

Právě konec roku je obdobím, kdy lze novou smlouvu uzavřít za výhodnějších podmínek. Například stavební spořitelna Wüstenrot nabízí úrokovou sazbu z úspor stavebního spoření ve výši 2,2 % p. a. U smluv se státní podporou, která je poskytována ve výši až 2000 korun ročně, dosáhne u této spořitelny průměrné zhodnocení vkladů při šestiletém spoření až 5,58 ročně.

Stavební spoření se hodí v každém věku. Dětem mohou rodiče (ale i prarodiče) spořit již od narození a našetřit jim například na dražší studium nebo na první vlastní bydlení. Tím nejlepším spořením pro děti je Kamarád+ od Wüstenrotu, který byl v soutěži Zlatá koruna vyhlášen nejlepším stavebním spořením letech 2011 až 2013.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Kde berete jistotu, že většina občanů ČR chce EURO?

Tvrdit, že jsme se k tomu zavázali při vstupu není argument, od té doby se toho přeci dost změnilo. A já třeba nevidím v přijetí žádný přínos pro obyčejné lidi, jako jsem třeba já. Můžete mi vysvětlit, co mi přinese? Zvýší se tím třeba má mzda nebo zlevní se ceny bydlení, potravin, služeb? Podle mě ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa jeskyní: Čtrnást jeskyní ČR cílí na rodiny s dětmi

22:03 Správa jeskyní: Čtrnást jeskyní ČR cílí na rodiny s dětmi

Jeskyně se připojují k turistickým objektům, které cílí na rodiny s dětmi a od prázdnin zavádí rodin…