Zakázané uvolnění přichází do kin. Společnost Europe Easy Energy se stala jeho koproducentem

05.06.2014 15:16

Ve středu 4. června od 19:30 hodin proběhla v pražském kině Lucerna slavnostní premiéra nové české komedie Jana Hřebejka Zakázané uvolnění. Europe Easy Energy stála u jejího zrodu a v roli koproducenta byla poprvé u vzniku celovečerního filmu.

Zakázané uvolnění přichází do kin. Společnost Europe Easy Energy se stala jeho koproducentem
Foto: Europe Easy Energy
Popisek: Europe Easy Energy

Film, který se odehrává během jednoho svatebního dne v zapadlé vesnické hospodě, popisuje příběh tří žen a jejich odlišných pohledů na život a muže. V hlavních rolích účinkuje Zuzana Stavná, Jana Stryková a Hana Vagnerová. V mužských partech sekundují Ondřej Sokol a Igor Orozovič.

„Chtěli jsme podpořit český film a nabídka koprodukovat Zakázané uvolnění přišla v pravý čas. Oslovil nás především scénář pana Kolečka a Hřebejka, který je nabitý energií a vtipem. Věříme, že film bude návštěvníky bavit stejně jako nás“, uvádí Simona Vlčková, PR manažer společnosti Europe Easy Energy.

Režisér Jan Hřebejk se tentokrát podílel na scénáři společně s Petrem Kolečkem, jedním z originálních autorů současnosti, kteří mají na svém kontě počiny jako Okresní přebor nebo televizní sitcom Čtvrtá hvězda. Autorem hudby jsou Ivan Acher a Lenka Dusilová. Michal Hrůza natočil ústřední píseň k filmu.
Film přichází do českých kin 5. června 2014.

Europe Easy Energy a.s. je společnost zaměřená na prodej elektřiny a plynu koncovým zákazníkům na území celé České republiky.

Nabízí výhodné ceny ve srovnání s ostatními dodavateli na trhu energií, individuální přístup a přehledné informace, které vám pomohou udělat to správné rozhodnutí. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a přesvědčte se o kvalitě našich služeb. 

V roce 2013 byla společnost Europe Easy Energy vyhodnocena nezávislým energetickým poradcem Srovnejenergie.cz, jako dodavatel s nejvstřícnějšími obchodními podmínkami a zákaznickým servisem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Iniciativa Boj za byty OKD vyzývá nájemníky k podání žaloby

0:00 Iniciativa Boj za byty OKD vyzývá nájemníky k podání žaloby

Iniciativa prezentující se pod názvem „Boj za byty OKD“ vyzývá nájemníky bytů OKD, aby se připojili …