Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Skupina Raiffeisen požádala Českou národní banku o udělení licence pro nově vznikající Raiffeisen investiční společnost. Ta spolu s Raiffeisen penzijní společností zajistí komplexní nabídku banky v oblasti investičních a penzijních produktů. Generálním ředitelem a předsedou představenstva obou společností bude Josef Beneš (42).
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Podle té vaší logiky - ztracený dokument = neplatný. Když ztratím třeba fakturu nebo nějaký dopis o pokutě, kterou mám zaplatit, tak to taky nemusím platit? Nepřijde vám to absurdní a to vaše tvrzení směšné?
Hospodářský výbor Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, zastoupený předsedou Radimem Fialo…