Poslední příspěvky z profilů

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Mgr. Igor Červený
Ing. Vojtěch Krňanský
Ing. Robert Plaga, Ph.D.
JUDr. Daniela Kovářová
Mgr. Jiří Barták
David Pražák
Ing. Mgr. Tomáš Doležal, Dis.
MUDr. Jiří Mašek
doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA
Jan Jakob
Rostislav Kotrč
Rostislav Kotrč
Eva Decroix, Ph.D., MBA
Mgr. Libor Vondráček
Ing.  Lukáš Vlček
Radek Koten
Radek Koten odpověděl na dotaz

Platy

 Náhrady asistentům nebyly valorizovány drahnou dobu, ostatně asistenti pracují na smlouvu OSVČ se sněmovnou a musí platit daně jako každý jiný podnikatel. Při kumulované inflaci 37% za Fialovy vlády s nynější valorizací zhruba 7% nyní je to minimum, aby zaplatili svoje pohledávky, tedy nájem, elektřinu, jídlo. Máte pocit, že si žijí nad stand

Radek Koten
Radek Koten odpověděl na dotaz

Jak to bude s transparentností neziskovek?

 Politické strany musí do halíře vykazovat všechny prostředky. NGO zde ovlivňují politiku bez transparentnosti a vzniká zde dvojí metr. Jedná se pouze o transparentnost pro všechny. Komu to vadí? Obecně těm, kde transparentnost odhalí rozkrádání. Ti jsou nejvíce proti. Dobře si je zapamatujte. Poctivým to určitě nevadí. 

Radek Koten
Radek Koten odpověděl na dotaz

Co přesně řeší, že zrušíte poplatky?

 Důvodem je kontrola hospodaření pomocí NKÚ, tedy transparentnost. Pokud někdo nechce kontrolu, tak vzniká podezření, že se peníze využívají v rozporu se zákonem. Finančně si televize nijak nepohorší, dokonce jí budou valorizovány prostředky, pokud bude hospodařit transparentně. Podporujete netransparentnost a možné rozkrádání koncesionářských

PhDr.  Marek Ženíšek, Ph.D.
Mgr. Petr Macinka