Ukrajina v EU?
Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?
Cituji z prohlášení vaší strany: Evropská unie se snaží urychlit přístupová jednání s Ukrajinou. Kdo jako přesně? Kdo ten proces přijetí řídí? A kdo vlastně rozhoduje o přijetí či nepřijetí nějaké země do EU?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně.
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí velké mostecké stávky roku 1932.
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Co si myslíte o federalizaci EU, která je podle prezidenta je jediné řešení pro Evropu? Souhlasíte s ním? Proč?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k úrovni naší země ve srovnání se světem.
Kým s v čem přesně se podle vás nechal Babiš v zahraniční politice napálit? Podle mě ne jednou vsadil na špatného koně, ...
Souhlasím, s tím, co si myslíte o dobrovolnosti placení ČT. Jen jak zajistit tu dobrovolnost a možnost volby? Přeci když...