ČSSD možná pomůže s problémy i Fico

11.03.2010 11:25 | Zprávy

Na programovou konferenci ČSSD, která se koná tuto sobotu, přijede i slovenský premiér Robert Fico. Uvádí to deník Právo.

ČSSD možná pomůže s problémy i Fico

Do severočeských Teplic se v sobotu sjedou špičky ČSSD. Poklid lázeňského města ale kromě politiků a novinářů „naruší" i několik set hostů. Mezi nimi bude i slovenský premiér Robert Fico.

Podle tiskové mluvčí strany Kateřiny Blechové by se na konferenci mělo dostavit 450 delegátů. „Přijedou i představitelé odborových neziskových organizací a především slovenský premiér Robert Fico," sdělila Blechová. Vedení ČSSD je podle ní ale zklamáno tím, že naopak nepřijede bývalý demokratický viceprezident USA Al Gore.

Čtěte také: Ministerstvo životního prostředí je potřeba, vzkázal Slovákům Dusík

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: olb

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co pozitivního jste pro rodiny udělali, když jste byli ve vládě?

Vždyť dnes jsou na tom rodiny jen hůř a hůř. Protože bohužel platí, že mít dítě nebo dokonce víc, je dnes opravdu luxus. Se pak nedivte, že každý rok klesá porodnost. Za této vlády j. e třeba nejnižší min od 90 let. Bohužel, protože děti jsou požehnání a dar.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prý stříkal voňavku na Afričany, protože smrdí. Svědectví o Lipavského podřízeném

4:42 Prý stříkal voňavku na Afričany, protože smrdí. Svědectví o Lipavského podřízeném

Rasismus, obcházení velvyslance, kšeftování s vízy a „nestandardní“ osobní vztah s jiným mužem, kter…