Jandák zaútočil na ČEZ: Jsou tam sobecké zájmy firmy, ne lidí

27.04.2010 21:28 | Zprávy

V rámci politických debat na Českém rozhlase dnes došlo na souboj v jižních Čechách. Ve studiu usedli zástupci ČSSD, ODS, KSČM, TOP 09 a VV.

Jandák zaútočil na ČEZ: Jsou tam sobecké zájmy firmy, ne lidí

Vítězslav Jandák hned v úvodu debaty jasně podpořil dostavbu jaderné elektrárny Temelín. Na tomto bodě se shodl i s představiteli ostatních partají. Zástupce občanských demokratů Bauer dokonce navrhl postavit další reaktor ve Slezsku.

Znovu poplatky

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jac

Kdo povládne

Od úterý budeme mít nového premiéra, podle všeho ale vládu ne a kdo ví, kdy vláda bude. To budeme jako bez vlády? Nebo bude nový premiér mít pod sebou končící ministry v demisi, kteří jsou ale úplně z jiného politického tábora? Děkuji za odpověď.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Geologické průzkumy pro Krušnohorský tunel nahlédnou až půl kilometru pod zem

7:14 Správa železnic: Geologické průzkumy pro Krušnohorský tunel nahlédnou až půl kilometru pod zem

Správa železnic pokračuje v geologických průzkumech, které zásadně pomůžou při přípravě Krušnohorské…