Klaus udělil milost. Policie řeší podezření z korupce

30.11.2011 7:57 | Zprávy
autor: mp

Prezident Klaus v roce 2009 udělil milost zaměstnankyni cizinecké policie, která přijímala úplatky, milost a tato žena opakovně „pochlubila“, že si prezidentský pardon koupila. Hrad takový scénář opakovaně popírá, ale policie se bude případem i tak zabývat.

Klaus udělil milost. Policie řeší podezření z korupce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident ČR Václav Klaus

V roce 2009 udělil prezident Klaus milost zaměstnankyni cizinecké policie Radce Kadlecové, která přijímala úplatky od cizinců, jenž chtěli v Česku získat trvalý pobyt. Sama odsouzená se chlubila tím, že si milost koupila ještě před jejím vydáním a činila tak i po jejím udělení. Policie se v této souvislosti zabývá podezřeními na dva trestné činy: podplácení a přijímání úplatku. Informuje o tom dnešní Mladá fronta Dnes (MfD).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co by EU měla z toho, kdyby nás zatáhla do války?

Vy tvrdíte, že se o to pokouší. Proč by to dělala? A k té mírové iniciativě Trupma. Podle vás je jeho návrh vůči Ukrajině spravedlivý? Nezohledňuje jen zájmy USA a Ruska?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

DPP a odborové organizace se dohodly na dodatku ke kolektivní smlouvě

11:27 DPP a odborové organizace se dohodly na dodatku ke kolektivní smlouvě

Vedení DPP a všechny odborové organizace, působící v DPP, podepsaly dodatek ke stávající kolektivní …