Mnich s pivem a rocker Bělobrádek. Lidovci nafotili nový kalendář

22.11.2011 11:15 | Zprávy
autor: par

Lidovci se nenechali odradit skandálem kolem svého kalendáře na rok 2011, kdy se ukázalo, že jedna z modelek předtím nafotila porno, a na rok 2012 nafotili další. Tradiční kroje vystřídaly výjevy z běžného života. Za úkol má kalendář ukázat, že KDU-ČSL není jen stranou pro důchodce a ortodoxní věřící.

Mnich s pivem a rocker Bělobrádek. Lidovci nafotili nový kalendář
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek

Mnich, který si přiťukává pivem. Muž vedle těhotné ženy. Studující dítě. Tajemná slečna se svícemi reprezentující listopad nebo plnoštíhlá dívka s vinnými hrozny jako říjen. To všechno jsou, možná trochu nesouvisející, výjevy z nového kalendáře lidovců. A do toho všeho šéf strany Pavel Bělobrádek hraje na elektrickou kytaru.

Kalendáři s podtitulem "KDU-ČSL spojuje" chybí nějaká vnitřní provázanost a fotky nejsou nijak zvlášť profesionální. Není divu, vzhledem k tomu, že je fotil student Janusz Konieczny a vznikly během jednoho víkendu. Účel ale splnily - měly ukázat lidovce jako stranu pro všechny. A všichni tam skutečně jsou - rodiny, děti, manželské páry i mnich. Ze známějších osobností v kalendáři pózuje kromě Bělobrádka ještě sexuolog Slavoj Brichcín z pražské bohnické léčebny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?

A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NZM: Vyzkoušejte si život v hospodářství na vlastní kůži

22:03 NZM: Vyzkoušejte si život v hospodářství na vlastní kůži

Národní zemědělské muzeum v Praze nabídne návštěvníkům Pražské muzejní noci nevšední zážitkový večer…