Policie zkoumala prodej nekolkovaného alkoholu v sídle KSČM

15.10.2012 20:03 | Zprávy
autor: pan

Na základě anonymního udání musela policie prověřit pražské sídlo KSČM. Hledala zde tvrdý nekolkovaný alkohol, konkrétně slivovici. Jejich mluvčí to však odmítá.

Policie zkoumala prodej nekolkovaného alkoholu v sídle KSČM
Foto: Filip Jandourek
Popisek: KSČM při volbě vedení strany

Anonymní udání směřovalo na mluvčího jihomoravské KSČM. „Bylo mi řečeno, že tam byla policie na základě anonymu, že tam vozím víno a slivovici. Mám svůj vlastní vinohrad,“ uvedl pro deník Právo Vladimír Sácký.

Sám dodal, že vlastní sad se 150 stromy. Nijak s alkoholem prý ale neobchoduje a nevydělává na něm. Pouze si prý vezme „nějakou korunu“ za lahev, když ji doveze například na narozeniny svých známých.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Vyhrožujete vyhozením Moravce z ČT

Řekl jste to v debatě s Bartoškem. Není tohle vaše prohlášení důkazem toho, že chcete zasahovat do svobody médií?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Kolonok střídá veverky šedobřiché - v zoo se zabydluje nový druh

10:34 Zoo Ostrava: Kolonok střídá veverky šedobřiché - v zoo se zabydluje nový druh

Novým, v zoo doposud nechovaným druhem, je kolonok. Lasicovitá šelma původem z Asie. První jedinec t…