Premiérka Němcová, šéf sněmovny Paroubek. To prý zaslechl Škromach

19.01.2012 16:34 | Zprávy

ODS a TOP 09 už prý mají Véček plné zuby. A tak kují plán, jak je z vlády vystrnadit, říká senátor za ČSSD Zdeněk Škromach. Zástupci vládních stran ale podobné spekulace odmítají. Jsou prý bláznivé.

Premiérka Němcová, šéf sněmovny Paroubek. To prý zaslechl Škromach
Foto: rep
Popisek: Zdeněk Škromach

Podle senátora a místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha jsou Věci veřejné pro zbývající členy vládní koalice, tedy ODS a TOP 09, tak nepohodlné, že se jich chtějí zbavit. Již několik měsíců tak prý vymýšlí příslušnou strategii.

Véčka pryč. Místo nich jiní

"Mám indicie, že tato vláda padne, že se vypreferuje dvojkoaliční vláda ODS a TOPky s předsedkyní, paní Němcovou, a ta bude podporována skupinou poslanců a předsedou poslanců bude Jiří Paroubek. To jsem opravdu zaslechl, že bude vytvořena skupina poslanců, která nahradí Věci veřejné a podpoří vládní koalici," řekl Škromach v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz s tím, že se o podobném plánu v kuloárech hovoří již pár měsíců.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Miloš Vystrčil byl položen dotaz

Žaloba

Jaký účel by přesně měla ta žaloba na premiéra a Macinku? I kdyby vám dal soud za pravdu, tak to přeci nepovede k jejich odvolání nebo je nedonutí sliby splnit. Nebo ano? A podáte ji? Verča

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

NP Šumava: Rysům se na Šumavě a v Bavorském lese daří

7:33 NP Šumava: Rysům se na Šumavě a v Bavorském lese daří

Lara, Stummel, Béďa nebo Mireček, to jsou jen někteří z rysů, kteří se většinou nepozorovaně potuluj…