Rok 2012 podle Škromacha: Lidé budou mít šanci dát sbohem Nečasovi i Kalouskovi

01.01.2012 18:28 | Zprávy
autor: Radek Kraus

Bývalý poslanec za ČSSD, dnes senátor za tutéž stranu, vždy dobře naladěný Zdeněk Škromach prožil Vánoce v rodinném kruhu. Teď je sám zvědavý, jak dopadne příští rok 2012. Podle něj bude hodně v rukách veřejnosti – lidí, voličů.

Rok 2012 podle Škromacha: Lidé budou mít šanci dát sbohem Nečasovi i Kalouskovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Senátu i ČSSD Zdeněk Škromach

“Vánoce jsem tradičně trávil v kruhu rodiny a návštěvami příbuzných. Na Silvestra jsem společně s celým světem oslavil mé narozeniny. Nějak to utíká,“ povzdechl si senátor, který je poměrně pracovitý, a téměř vždy dobře naladěný. U lidí je vnímám jako “lidový politiky“, se smyslem pro humor, který se snaží pomáhat maličkostmi v obcích, městech a městečkách.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Grónsko

Dobrý den, pane Turku, zajímalo by mě, co si myslíte o tom, jak se chce Trump zmocnit Grónska? Podle všeho nevylučuje ani vojenskou akci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Zvěřina z českých lesů a výrobky z ní na prodejním veletrhu v Berlíně

22:03 Lesy ČR: Zvěřina z českých lesů a výrobky z ní na prodejním veletrhu v Berlíně

Zvěřina a masné výrobky ze zpracovny Lesů ČR v severočeských Klínech jsou do 20. ledna prodávány na …