Rozsudek v kauze Berky a spol. je zrušen

31.05.2012 14:34 | Zprávy
autor: olb

Olomoucký vrchní soud v neveřejném zasedání zrušil rozsudek v kauze podezřelých konkurzů kolem ústeckého soudce Jiřího Berky. Vrchní soud případ vrátil zpátky krajskému soudu. Média o tom informoval mluvčí soudu Petr Angyalossy.

Rozsudek v kauze Berky a spol. je zrušen
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

Senát v případu rozhodl již v polovině května. Výsledek však soud dosud odmítl sdělit s tím, že se zatím vypracovává rozhodnutí. Projednání v neveřejném zasedání však často znamená, že odvolací soud rozsudek zruší a kauzu vrací k novému projednání, což se také stalo i v tomto případu. Informaci o rozsudku pak zjistila ČTK na portálu eJustice.

V kauze se před dvěma lety odvolalo sedm z devíti obžalovaných. Krajský soud jim uložil tresty od 6,5 do devíti let vězení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Jiří Čunek byl položen dotaz

Vláda

Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České dráhy: Představenstvo bude od nového roku tříčlenné

19:15 České dráhy: Představenstvo bude od nového roku tříčlenné

Dozorčí rada Českých drah rozhodla o odvolání Blanky Havelkové z funkce členky představenstva Českýc…